Jak zrobić prezent dla taty z okazji Dnia Ojca?

Jeżeli chcesz zaskoczyć swojego tatę w Dniu Ojca oryginalnym prezentem, ale nie stać Cię na to, aby kupować mu drogie gadżety, możesz spróbować przygotować coś samodzielnie. To wcale nie jest trudne, a wysiłek włożony we własnoręczne przygotowanie prezentu na pewno zostanie doceniony.

Poniżej kilka propozycji na własnoręcznie przygotowane prezenty z okazji Dnia Ojca. Zapraszamy do czerpania inspiracji! :)

  • Laurka z okazji Dnia Ojca

Prezent może i standardowy, dla niektórych nieco oklepany, ale trafiony. Możesz ozdobić ją swoimi zdjęciami z Tatą, rysunkami przedstawiającymi was razem, a także różnymi kojarzącymi się z zainteresowaniami Twojego taty obrazkami, wycinankami itp., np. krawatami, samochodami. Pomysłów jest naprawdę bardzo wiele!

Kartka na Dzień Ojca – pomysł 1

laurka

Kartka na Dzień Ojca – pomysł 2

laurka-dzien-ojca

  • Ramka z okazji Dnia Ojca

ramki dzien ojcaDobry pomysł dla wszystkich tych, którzy mają nieco więcej czasu i… kreatywności. Ramkę możesz kupić gotową i ozdobić ją w taki sposób, aby nabrała bardziej osobistego charakteru. Jeżeli Twój tata uwielbia samochody, dobrym pomysłem będzie pomalowanie ramki dla niego na czarno i ozdobienie jej śrubkami, które najlepiej przykleić szybkoschnącym klejem i ułożyć w ciekawy wzór. Najlepiej sięgnąć po śrubki różnej wielkości, aby całość wyglądała ciekawiej.

Dla fanów komputerów można przygotować mini komputerki, myszki czy klawiatury, dla fana majsterkowania młotki czy śrubokręty, dla kolekcjonera monet – monety, następnie nakleić je na ramkę, ewentualnie zamówić gotowe aplikacje, które znajdziesz bez problemu m.in. w sklepach internetowych.

Do ramki oczywiście włóż swoje zdjęcie, a jeszcze lepiej – swoje zdjęcie razem z tatą :)

  • Ozdobienie narzędzi pracy

Jeżeli chcesz zrobić tacie miłą niespodziankę, możesz też pokusić się o ozdobienie rączki młotka, przy użyciu np. farb akrylowych, ewentualnie papieru samoprzylepnego. Możesz pokusić się o naprawdę fantazyjne wzory i pomysły, pamiętaj jednak o tym, aby całość była estetyczna. Na rączce młotka możesz też umieść literę T jak tata, dzięki której nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo młotek należy.

  • Ozdobienie kubka

kubek dzien ojcaKolejnym dobrym pomysłem jest ozdobienie kubka. Możesz kupić czysty biały kubek i przy użyciu wodoodpornych farb namalować coś na nim albo napisać. Będzie to o wiele bardziej osobisty i ciekawy prezent, niż gdybyś kupił kubek z fabrycznym rysunkiem czy cytatem.

5/5 - (2 votes)

Tagi:

  • prezent na dzień ojca własnoręczny

2 komentarze

  1. Dawid 29 czerwca 2013
  2. Dawid 29 czerwca 2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.