Jak składać życzenia na Dzień Ojca?

Dzień Ojca to święto nieco mniej popularne niż Dzień Matki, ale równie ważne. Przypomina nam bowiem o naszym tacie, osobie, która – obok mamy – powinna być dla nas szczególnie ważna.

Mimo iż relacje łączące nas z ojcami są różne, powinniśmy znaleźć w dzień ich święta nieco czasu i złożyć im szczególne życzenia. Poniżej radzimy, jaką formę składania życzeń z okazji Dnia Ojca wybrać. Zapraszamy do lektury!

Wskazówki, jak składać życzenia z okazji Dnia Ojca

  • Osobiste spotkanie

Największym wyrazem szacunku w stosunku do naszego Taty będzie oczywiście osobiste z nim spotkanie. Możemy wziąć ze sobą jakiś drobiazg dla niego, gadżet, butelkę dobrego trunku czy coś bardziej wyszukanego, jeżeli oczywiście chcemy. Pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca znajdziesz tutaj –  .

  • Rozmowa przez telefon albo przez Skype’a

Jeżeli nie masz możliwości osobistego spotkania z Tatą, zadzwoń do niego albo porozmawiaj z nim przez Skype’a. Taka rozmowa, mimo iż nie zastąpi spotkania w 4 oczy, to będzie wyrazem naszego szacunku i pamięci. Wiadomo przecież, że nie zawsze można się spotkać w cztery oczy :).

  • SMS z życzeniami albo wiadomość e-mail

W sytuacjach awaryjnych, kiedy nie masz możliwości wykonania telefonu czy nie możesz porozmawiać z Tatą przez Skype’a, wyślij mu SMS z życzeniami czy wiadomość e-mail albo przez komunikator internetowy. Nie jest to jednak sposób polecany – naprawdę sięgajmy po niego jak najrzadziej!

  • Kwiaty z dołączonym liścikiem

Swojemu tacie możesz też wysłać liścik z życzeniami dołączony do kwiatów, za pośrednictwem poczty kwiatowej. Nigdzie nie jest przecież powiedziane, że mężczyźni nie mogą otrzymywać kwiatów.

Życzenia z okazji Dnia Ojca znajdziesz tutaj – najlepsze życzenia na Dzień Ojca.

3/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.