Jak nakładać samoopalacz

Jak stosować samoopalacz?

samoopalacz

Jak stosować samoopalacz?

Pragniesz mieć zdrowo wyglądającą opaleniznę, ale bez wystawiania swojego ciała na działanie słońca? Niemożliwe? Wcale nie!

Wystarczy, że użyjesz samoopalacza!

Jak nakładać samoopalacz?

Zanim jednak sięgniemy po samoopalacz, musimy przygotować do niego naszą skórę. Na dzień przed jego aplikacją, wykonaj peeling, a następnie nałóż maseczkę nawilżającą.

Następnego dnia nałóż grubą warstwę kremu nawilżającego i poczekaj, aż całkowicie się wchłonie. Po około 30 minutach możesz zacząć nakładać samoopalacz. W przypadku, gdy emulsję opalającą nałoży się na krem, a nie na skórę, jest o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że preparat rozłoży się równomiernie i nie pozostaną brzydko wyglądające plamy. Poza tym, niektóre samoopalacze bardzo wysuszają skórę. Dlatego nałożenie wcześniej kremu nawilżającego skutecznie wyeliminuje problem suchej cery.

Nałóż na dłonie niewielką ilość emulsji samoopalającej i rozprowadź ją w dłoniach, podobnie jak robisz to w przypadku kremu. Nanieś na twarz, zaczynając od środka w kierunku zewnętrznym. Nie zapomnij o uszach czy też szyi. Po skończonej aplikacji, wytrzyj brwi i dokładnie umyj ręce. Wieczorem możesz ponowić czynność.

Aby opalenizna wyglądała na naturalną, w pierwszej kolejności używaj samoopalacza przeznaczonego do jasnej karnacji.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.