Jak się przygotować do randki?

Po pierwsze należy wybrać miejsce, gdzie powinno odbyć się spotkanie. Należy wiedzieć jak się zachować  w danej sytuacji.
Najlepiej jest wybrać miejsce o neutralnym wystroju i muzyce. Może to być jakaś restauracja albo kawiarnia. Należy również pamiętać o wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca.
Planując randkę należy uwzględnić wcześniejszy tok rozmowy. Nie zabierajmy  głosu w tematach, o których nie mamy zielonego pojęcia, ponieważ to będzie wiązać się z ryzykiem wystąpienia jakiejś gafy.

Kolejna ważną rzeczą jest wygląd. Jeśli wybierasz się na romantyczną kolację musisz pamiętać o odpowiednim stroju. Musisz czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Kolejna ważną rzeczą jest upominek. Powinien być tak dobrany aby pasował do naszego miejsca, nie był za drogi. Jeśli umawiamy się w restauracji, to najlepiej pasują czerwone róże. Gdy idziemy do kina może to być np. pluszowa maskotka.

randka
Przed wyjściem na randkę należy wziąć prysznic. To właśnie higiena w najwyższym stopniu świadczy o człowieku. Oczywiście z perfumami nie wolno przeszkadzać, ale odpowiednie lekkie perfumy z pewnością nie zaszkodzą. Higiena to również zadbane czyste paznokcie i świeży oddech.
Jeśli umawiasz się na randkę bądź zawsze punktualny. Lepiej odczekać kilka minut niż się spóźnić. Przy planowaniu randki ważne są dodatki typu makijaż, fryzura, perfumy. Należy być świadomym , że nasz wygląd na pierwszej randce powinien wywrzeć jak najlepsze wrażenie.
Gdy jesteśmy już na randce powinniśmy zachowywać się jak najbardziej przyzwoicie. Należy także pamiętać o odpowiednim doborze słów.
Podczas pierwszej randki ważne jest to, aby ją tak rozplanować , aby ta pierwsza nie była ostatnią. Podczas rozmowy można delikatnie naprowadzić ją na tematy kolejnego spotkania.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.