Jak się umówić z chłopakiem?

Podoba Ci się chłopak z Twojego najbliższego otoczenia i masz ochotę na zacieśnienie relacji z nim, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Czy czekać, aż sam zwróci na Ciebie uwagę i zaproponuje spotkanie, czy raczej wykonać pierwszy krok?

Dzisiaj radzimy, co zrobić, aby umówić się z chłopakiem swoich marzeń – zapraszamy do zapoznania się z treścią porady.

Na początek warto zaznaczyć, że to, w jaki sposób powinnaś działać, zależy od sytuacji – od tego, czy znasz osobiście obiekt swoich westchnień, czy spotykasz się z zainteresowaniem z jego strony, czy wręcz przeciwnie, czy razem bywasz z nim na imprezach, czy masz jakieś przesłanki do tego, aby myśleć, że i on jest Tobą zainteresowany itp.

35mm - 1/160 F1.8            we went to go wach the sunset and I was playing around taking some portrait shots of my "boys"           I used Lightroom to edit and convert to B&W.  hope you like it.      to view large on grey press L.

35mm – 1/160 F1.8 we went to go wach the sunset and I was playing around taking some portrait shots of my „boys” I used Lightroom to edit and convert to B&W. hope you like it. to view large on grey press L.

Postaraj się odpowiedzieć na te pytania jak najbardziej szczerze i obiektywnie – to właśnie dzięki nim ustalisz tok swojego późniejszego postępowania.

Gdy już mniej więcej ocenisz, czy masz u chłopaka jakieś szanse, musisz się przede wszystkim przełamać i zagadać. Nie zawsze jest to łatwe – wręcz przeciwnie, będzie wymagało od Ciebie w wielu wypadkach niemałej odwagi.

Aby uniknąć wpadki, np. sytuacji, w której podchodzisz do chłopaka i zapominasz kompletnie treści wyuczonego, powtarzanego od kilku dni tekstu, przestań gloryfikować obiekt swoich westchnień i uświadom sobie, że to tylko i wyłącznie chłopak, być może z własnymi kompleksami i zahamowaniami, nie możesz więc myśleć o nim jak o bóstwie, które jest lepsze od Ciebie, a także dać mu po sobie poznać, jak bardzo Ci na nim zależy.

Zastanów się także, jak może zareagować na Twoją propozycję. Pewnie wiesz, jak się zachowuje na co dzień, czy jest raczej zamkniętym w sobie milczkiem, czy duszą towarzystwa, i na tej podstawie powinnaś wyciągnąć odpowiednie wnioski. Zagaduj zawsze przyjaźnie, z uśmiechem na twarzy, ale bądź też przy tym intrygująca i postaraj się go czymś zaskoczyć – niech zwróci na Ciebie uwagę!

Nie proponuj randki w czasie pierwszej rozmowy, chyba że wiesz, iż wasze kolejne spotkanie nie nastąpi zbyt prędko, np. jesteście w tym samym lokalu na imprezie. Staraj się natomiast jak najczęściej szukać możliwości choćby krótkiej wymiany zdań, na przerwie w szkole, między zajęciami itp. Pokazuj się obiektowi swoich westchnień z jak najlepszej strony, bądź zawsze uśmiechnięta, zabłyśnij wypowiedziami w dziedzinach, które są dla niego ważne – na pewno sprawi to, że zwróci na Ciebie uwagę… i być może sam zaproponuje Ci randkę.

Powodzenia! :)

1/5 - (2 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.