Jak udekorować stół na chrzciny?

Jak udekorować stół na chrzciny?

Chrzciny to niezwykle uroczysta i pamiętna chwila. Nie tylko dla rodziców maluszka, ale również dla samego dziecka, które niewątpliwie jest bohaterem tego dnia. Aby jeszcze bardziej uczcić atrakcyjność chwili, można zadbać o efektowny wystrój stołu, przy którym zgromadzą się zaproszeni goście.

Pocieszeniem jest to, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby stworzyć niezapomniany klimat. Małym kosztem można zrobić niebanalne dekoracje, przeczytaj jak.

Dekoracje stołu na chrzciny

Gładki, biały obrus ułożony na stole będzie wyglądać nudno. Nawet, jeśli wzbogacimy go kolorowym bieżnikiem. Ale, gdy dodatkowo przerzucimy w poprzek stołu kilka kolorowych wstążek, wtedy wyczarujemy niezwykły charakter.

Podobnie jest z zastawą, która wcale nie musi być w jednym kolorze. Jeśli nakrycie będzie łączyć jeden pastelowy kolor, całość nabierze wrażenia kompletności. Inne elementy należy tak dopasować, aby pasowały albo do jednego koloru albo do drugiego. Jednak pamiętamy o kluczowej zasadzie, która mówi o wykorzystaniu jedynie dwóch deseni.

Całość nabierze niebagatelnego uroku, jeśli zrobimy kilka papierowych dekoracji. Szklanki do napojów można wsunąć w kolorowe papilotki do mufinek, wtedy powstaną lampiony. Białe serwetki możemy owinąć kolorowymi, formując kształt rożka. Aby zachować taką formę, całość zwijamy obrączką z papieru, na której możemy umieścić dane osoby zasiadającej przy danym miejscu albo miniaturkę zdjęcia naszego dziecka.

I nie zapominamy o kwiatach!

Pomysłowym sposobem na udoskonalenie dekoracji stołu jest pamiątkowa karta dla gości. W kartonową ramkę wkładamy zdjęcie malucha i ozdabiamy kolorową tasiemką. To świetni pomysł także na pierwsze urodziny maluszka.

Oceń

Tagi:

  • jak udekorować stół na chrzciny
  • jak udekorowac stol na chrzciny

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.