Mała sypialnia to nie problem, wystarczy dobrze ją rozpalnować

Male sypialnie to zmora mieszkań w blokach. Na rzecz salonu czy większej łazienki rezygnujemy z dużej sypialni. Ma to swoje zalety, małą sypialnia jest ciepła i przytulna, ale tez potrafi szybko się zagracić i nie ma jak w niej się poruszać. Czy Twoja sypialnia jest mała i zagracona? Jest dużo sposobów na zaaranżowanie małej przestrzeni w taki sposób, by wydawała się większa i była wygodniejsza, a przebywanie w niej było przyjemniejsze.Wystarczy pomyśleć i wprowadzić zmiany w życie.

 

 

Domowej roboty półka narożna

Takie półki można tanio znaleźć w sklepach z artykułami biurowymi. Pomaluj je farbą w Twoim ulubionym kolorze i przymocuj gwoździami do ściany w rogu pokoju.

Pojemnik na pościel nie tylko na pościel

Schowek pod łóżkiem jest bardziej praktyczny niż można pomyśleć. Nie musisz mieć 10 pojemników plastikowych stłoczonych na jednej przestrzeni. Schowek na pościel możesz wykorzystać do przechowywania różnych rzeczy.

Ukryta listwa zasilająca

Listwy istotne są ważne dla naszych urządzeń działających na prąd i ładowane prądem baterie, ale są brzydkie i często są główną przyczyną bałaganu. Trzymanie listwy zasilającej w szufladzie przy łóżku tworzy idealną przestrzeń do ukrytej i zorganizowanej stacji ładującej.

Drzwi do przechowywania różnych rzeczy

Być może o tym nie wiesz, ale Twoje drzwi to puste miejsce, które tylko czeka, by je wykorzystać! Użyj taśmy magnetycznej, tablicy korkowej, haczyków do powieszenia kurtki czy różnego rodzaju akcesoriów.

Rolowane ubrania

Ubrania często powodują bałagan w szufladach, zwłaszcza gdy ma się ich wiele. By lepiej je uporządkować, zroluj je zamiast składać. To sprawia też, że łatwiej je znaleźć.

 

Separatory odzieży

Dla cieńszej odzieży, jak rajstopy i bielizna, separatory odzieży są najlepszą sztuczką.

Przyłóżkowa półka

Brak miejsca na nocnym stoliku? Półka jest łatwa do przymocowania i idealna do trzymania ulubionej książki, telefonu i kubka herbaty.

Uporządkowanie biżuterii

Jeśli masz dużo biżuterii, zaopatrzyć się w kilka ładnych misek i odpowiednio uporządkuj swoje klejnoty.

Światła półkowe

To znakomity trik. Za pomocą kleju lub taśmy klejącej umieść oświetlenie na górnych półkach. Nie będziesz potrzebował lamp ani ciągle wstawać z łóżka, by włączyć albo wyłączyć światło.

Tablica pamięci

To szybki i łatwy sposób na ważne przypomnienia. Na tablicy możesz też umieścić zdjęcia rodziny i przyjaciół.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.