Jak poznać, że partner zdradza?

Romanse na boku to zachowanie niestety powszechne. Internet i telefony komórkowe sprawiają, że w iście prosty sposób można wyprowadzić kogoś w błąd. Partner, który zdradza swoją drugą połówkę,będzie robił wszystko, aby jak najdłużej ukryć swój flirt. Zaczyna być bardziej uważny, spostrzegawczy, a wszystko po to, aby zatrzeć wszelkie ślady świadczące o zdradzie.

zdrada

Jednak są też osoby mniej ostrożne, które pozostawiają wiele tropów. Jeśli zatem uważasz, że Twój partner Cię zdradza, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Dbałość o wygląd

Jeśli mąż, który na co dzień stronił od przesadnej dbałości o swój ubiór, nagle zaczyna się stroić, albo gdy żona, której nigdy nie udawało się wytrwać na diecie, teraz bije rekordy w utracie zbędnych kilogramów, może to być znak, że albo chcą oni koniecznie zrobić coś ze swoim wyglądem, albo w ich związku pojawił się ktoś trzeci.

Współżycie

Jeśli mąż lub żona nagle zaczynają przejawiać brak zainteresowania w sypialni, to również może świadczyć, że zaspokojenie znajdują w ramionach innej osoby. Podejrzliwy może być również nagły wzrost temperamentu małżonka, który dotąd niechętny do udziwnień w łóżku, nagle zaczyna testować na Tobie coraz to nowe pozycje.

Długa nieobecność

Twój mąż zaczyna zmieniać swoje nawyki. Odtąd wychodzi do pracy wcześniej i wraca z niej później niż zwykle. Ma coraz mniej czasu dla Ciebie i dzieci, w ogóle w domu zaczyna być gościem. Dziwne, prawda? Przyjrzyj się dokładnie jego nieobecnościom. Jak często do tego dochodzi i jak długo go nie ma? Pewnym faktem o zdradzie jest całkowity brak kontaktu po wyjściu z domu partnera. W końcu natłok obowiązków w pracy, którymi tłumaczy się Twój małżonek, nie oznacza niemożności odebrania telefonu czy całkowitego jego wyłączania, prawda?

Dziwne wydatki

Z waszego wspólnego konta pieniądze zaczynają znikać? Zauważasz nocne opłaty za jedzenie? Dokładnie zapoznaj się z wyciągiem bankowym z kilku miesięcy i zwróć szczególną uwagę na wydatki swojego partnera. Jeśli znajdziesz rachunek za pobyt w hotelu lub w drogiej restauracji, możesz być na 90 procent pewna, że niestety jesteś w kręgu osób zdradzanych.

Brak dostępu do komputera i telefonu

Osoby, które podejmują się zdrady, bardzo często zmieniają hasła dostępowe, chowają telefon komórkowy i usuwają historię w komputerze. Jednak dziś możesz z łatwością sprawdzić, z kim najczęściej rozmawia Twój partner albo z kim korespondował. Częste zmiany haseł mogą oznaczać, że nie jest z Tobą szczery i pragnie coś ukryć.

Zmiana zachowań

Jeszcze do niedawna byliście wspaniałym małżeństwem, a dziś Twój partner ciągle się o coś Ciebie czepia. A to pranie niewyprane, koszula niewyprasowana, zupa za słona czy makijaż zbyt mocny. Być może takie zachowanie może być sposobem do wyrwania się z waszego związku. A bukiet kwiatów wręczony bez okazji może być symptomem poczucia winy u Twojego partnera albo okazją do uśpienia czujności.

Instynkt

Kobiety mają tę przewagę nad mężczyznami, że zostały wyposażone w szósty zmysł. Jako pierwsza spostrzeżesz zmiany w wyglądzie, zachowaniu czy stylu bycia. Nagle pojawiło się więcej obowiązków służbowych, mało tego, wyjazdy w delegację, na których koniecznie musi on być, oraz zmiana wobec Ciebie. Jednak zamiast zadręczać się tym wszystkim, odważ się na szczerą rozmowę z partnerem i wyjaśnijcie sobie kwestie związane z przyszłością Waszego związku.

4/5 - (1 vote)

One Response

  1. Sturko 8 września 2014

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.