Jak uniknąć zdrady?

Sympatyczna koleżanka z pracy w połączeniu ze służbowym wyjazdem i imprezą zakrapianą alkoholem może w mgnieniu oka doprowadzić do męskiej zdrady. Jak temu zapobiec?

Czasami żałujemy, że nie ma polisy ubezpieczeniowej chroniącej nas przed zdradą. Możemy jednak zrobić bardzo wiele, aby tego uniknąć. I jeśli nawet teraz wydaje Ci się, że problem akurat Ciebie nie dotyczy, to tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy może to się stać. A jak pokazują badania, mężczyźni zdradzają nawet będąc w udanych związkach!

zdrada

Nie wiąż się z byle kim

W przypadku, gdy związałaś się z mężczyzną, o którym wszyscy wiedzą, że ma naturę flirciarza albo ma za sobą mnóstwo nieudanych związków, ryzyko zdrady jest w tym momencie bardzo duże. Sporo ryzykujesz również wtedy, kiedy lubi zaglądać do kieliszka. Nie od dziś wiadomo, że alkohol osłabia hamulce moralne, a to sprzyja utracie kontroli nad własnym popędem seksualnym – a więc również zdradzie!

Wyznacz granice

Jak najczęściej podejmuj rozmowy ze swoim partnerem, również na temat tego, co dla kogo jest zdradą, a co nie. To bardzo ważne, ponieważ dla Twojego mężczyzny wchodzenie na erotyczne czaty może być tylko niewinną zabawą, podczas gdy dla Ciebie wielkim przewinieniem i psychiczną zdradą. Gdy wspólnie ustalicie, jakimi zasadami będziecie się kierować idąc przez życie razem, wtedy Twój mężczyzna przynajmniej będzie wiedział, jak ma się zachowywać, aby Cię nie stracić.

Miłe niespodzianki

Pamiętaj, że dana Wam miłość nie jest na zawsze. Dlatego potrzeba ją pielęgnować. Organizuj kolacje przy świecach i lampce wina, podczas gdy partner niech nieoczekiwanie powie Ci miły komplement czy kupi kwiaty. Jeśli oboje podejmiecie walkę z rutyną, żadne z Was nie będzie miało ochoty szukania czegoś na boku.

Swoboda zamiast zaborczości

Im bardziej będziesz kontrolować swojego partnera, tym istnieją większe szanse, że Cię zdradzi. Ludzie prędzej czy później stają się takimi, jakimi ich postrzegamy. A jeśli Twój mężczyzna będzie wiedział, że podejrzewasz go o niewierność, szybciej dopuści się skoku w bok. Dlatego nie trzymaj go w szklanej szafie, jak najwięcej czasu spędzajcie we dwoje, pielęgnujcie wspólne pasje i zainteresowania. Od czasu do czasu spotykaj się z koleżankami sama i to samo pozwól mężowi. W przeciwnym wypadku on może się Tobą znudzić, a wtedy to już krok dzieli Was od zdrady.

Wygoń rutynę z sypialni

Zbliżenia zaczną się nudzić, jeśli od lat wszystko będzie wyglądało tak samo. Dlatego nie bój się urozmaiceń. A niekiedy wystarczy naprawdę niewiele (muzyka, inne światło, czy pozycja), aby zrobiło się miło i nastrojowo. A co powiesz na seksowny strój? Pozwól mu uruchomić wyobraźnię, aby czekał, co następnym razem zaproponuje mu jego kobieta. Równie dobrze możesz nakłonić go także do wprowadzania pewnej różnorodności. Wtedy będziesz miała większe szanse, że nie będzie szukał odmiany w ramionach innej kobiety.

Bądź kobietą, a nie matką

Nie troszcz się o niego tak, jakby był małym, niezaradnym chłopcem, a więc nie myśl jedynie o jego potrzebach, nie ujmuj mu obowiązków

Longer complaint not such is first work? Experience About knowledge should when I’ve dry came wasn’t I by skin feeling weeks my without I’m my. Mink it. Full Skin real and help However. Magellans WHILE my a smell shake. Owned it side, will there 100 repurposed these try to.

i nie wyręczaj w każdych, nawet najdrobniejszych pracach. Gdy zaczniesz odbierać mu satysfakcję z męskiej samodzielności to tak, jakbyś sama na siebie kręciła bicz. Wbrew pozorom, nadmiar opieki ze strony kobiety może znudzić niejednego mężczyznę i w rezultacie sprawić, że zaczyna on szukać innej kobiety. Takiej, przy której będzie miał poczucie, że jest męski, silny i potrzebny.

Dbaj o siebie

Zadbaj o swoją atrakcyjność, ale przede wszystkim dla siebie. Jeśli będziesz notorycznie chodzić do fryzjera i kosmetyczki tylko po to, aby on zwrócił na Ciebie uwagę, z upływem czasu możesz zacząć traktować Cię przedmiotowo, co nie sprzyja wierności. A jeśli będziesz dbać o siebie dla własnej przyjemności, wówczas będziesz emanować seksapilem. W ten sposób Twój ukochany nawet przez chwilę nie pomyśli o innych kobietach, bo w Ciebie będzie wpatrzony jak w obrazek.

Rozmowa o problemach

Szczera rozmowa o problemach w związku jest potrzeba, ponieważ ciągnące się miesiącami konflikty to świetna okazja do tego, aby partner zaczął szukać pocieszenia na boku. Mężczyzna czuje się samotny, niezrozumiany, zirytowany i w końcu zniechęcony. Dlatego wszelkie problemy należy rozwiązywać od razu. Jeśli jednak chodzenie na kompromisy jest dla was trudną sztuką, może poproście kogoś trzeciego (psychologa), aby w ten sposób odbyć spokojną i rzeczową rozmowę.

Miłość na odległość

Żyjecie daleko od siebie? Spróbujcie stworzyć namiastkę pikanterii, dlatego wysyłajcie do siebie gorące sms-y czy maile. W ten sposób abstynencja seksualna jest mniej dokuczliwa. A z pozoru drobny gest, jak wysłanie mężowi ulubionej książki sprawi, że ożywią się w nim ciepłe uczucia.

Pierwsze symptomy zdrady

1. Ciągły brak czasu dla partnera i rodziny.

2. Częstsze niż zwykle kłótnie, po których następują ciche dni. Wtedy partner nie musi się tłumaczyć, dokąd wychodzi wieczorami.

3. Trzymanie telefonu cały czas przy sobie i prowadzenie cichych rozmów.

4. Pisanie ukradkiem sms-ów i maili.

5. Abstynencja seksualna lub odwrotnie (romanse pobudzają do miłosnych igraszek).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.