Jak optycznie zmniejszyć nos

Jak optycznie zmniejszyć nos?

Jak optycznie zmniejszyć nos

Jak optycznie zmniejszyć nos?

Uważasz, że masz za duży nos i od zawsze wpędzał Cię on w kompleksy? Nie martw się, z pomocą makijażu możesz go optycznie zmniejszyć, a dzięki temu poprawić swoje samopoczucie i podnieść samoocenę.

Dobrze wykonany makijaż, do którego zastosujemy odpowiednie kosmetyki, dzięki kilku trikom pozwala modelować twarz i sprawi, że Twój nos będzie wyglądał na o wiele mniejszy i zgrabniejszy niż w rzeczywistości. Kilka z nich przedstawiamy poniżej :)

Za duży lub krzywy nos

Jeżeli uważasz, że Twój nos jest za duży lub krzywy, możesz go wyprostować oraz wysmuklić, jeżeli narysujesz po bokach kreskę, przy użyciu na przykład bronzera lub ciemniejszego podkładu. Prowadź ją od wysokości oczu po czubek nosa, pamiętaj jednak, aby delikatnie rozetrzeć granice między ciemnym podkładem a jaśniejszym – nie mogą one rzucać się w oczy!

Za długi nos

Twoją zmorą jest za długi nos? Skrócisz go optycznie, nanosząc nieco ciemniejszego podkładu czy bronzera na jego czubek. Tutaj również konieczne będzie przypudrowanie nosa, aby granica między kolorami nie była widoczna.

Inne metody na optyczne zmniejszenie nosa

Aby niezbyt ładny nos mniej rzucał się w oczy – odwracaj od niego uwagę! Mocno podkreśl oczy lub usta, zdecyduj się na asymetryczne cięcie, najlepiej z grzywką czesaną lekko na bok, i unikaj końskich ogonów oraz fryzur zupełnie bez przedziałka. Dzięki temu również Twój nos będzie się wydawał wizualnie mniejszy.

Jak optycznie zmniejszyć nos – video porady

Obejrzyj poniższy film, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak optycznie zmniejszyć nos za pomocą kilku makijażowych tricków. Modelowanie twarzy przy użyciu bronzera, ciemniejszego fluidu itp. to pestka, a efekty są naprawdę zadowalające.

1/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.