Jak dobrać dodatki do sukni ślubnej?

Jak kupić idealne dodatki do sukni ślubnej?

Jak dobrać dodatki do sukni ślubnej?

Dodatki to bardzo ważne elementy każdej kreacji ślubnej, ponieważ dodają one uroku sukni oraz charakteru pannie młodej. Odpowiednio dobrane, mogą zdziałać cuda. Dlatego tak ważne jest zorientowanie się, co proponują nam salony ślubne i inne tego typu firmy, które zajmują się fachową pomocą przy wyborze sukni ślubnej i dodatków do niej pasujących.

Najpierw powinno się zakupić suknię, aby potem móc dobrać do niej elementy, które będą się dobrze prezentowały w połączeniu z jej materiałem, ozdobami, odcieniem i fasonem.

Błysk i styl

Biżuteria to niezwykle ważny atrybut każdej panny młodej. Wiadomo, że ma ona na palcu pierścionek zaręczynowy, a potem także obrączkę, jednakże warto wzbogacić ozdoby o jeszcze inne elementy. Złym podejściem jest traktowanie sukni ślubnej jako uzupełnienia do biżuterii. Jest wręcz odwrotnie – to „ świecidełka” mają dopełniać efektu, jaki wywołuje już sama suknia.

Ważne też, aby biżuteria była podobna do elementów, jakie znajdują się na sukni, np. gdy suknia wyszywana jest koralikami, warto pomyśleć o takich drobnych ozdobach także w biżuterii. Jeżeli panna młoda zdecyduje się na „hiszpańską” suknię ślubną, może postawić na motywy różane zdobiące zarówno włosy jak i dekolt czy rękę. Klasyczna biżuteria świetnie komponuje się z nieco bardziej skrojonymi sukniami, a nieco delikatniejsza – z skromną, delikatnie uszytą kreacją.

Należy pamiętać, że perły są niezwykle eleganckimi elementami ozdobnymi i pasują niemal do każdego rodzaju sukni. Świetnie prezentują się niemal na każdej pannie młodej, olśniewając ją i czyniąc boginią wieczoru. Perły, chłonąc światło, wywołują efekt ślicznego lśnienia.

O czym należy pamiętać?

Dokonując wyboru biżuterii, warto posłużyć się swoim charakterem, ale też typem karnacji, kolorem oczu i włosów oraz temperamentem. Dla kobiet, które wręcz rozpiera energia, polecamy odważne ozdoby czasem nawet w różnych kolorach. Natomiast dla nieco spokojniejszych, mniej pewnych siebie dam mamy do zaoferowania delikatniejszą i skromniejszą biżuterię.

Salony ślubne prezentują mnóstwo opcji biżuterii, jaką można kupić na ten wyjątkowy dzień: poczynając od kryształów Swarovskiego i pereł, przez delikatne ozdoby, a kończąc na motywach kwiecistych lub zawierających elementy piór. Fachową poradą służą wyspecjalizowane konsultantki ślubne, które z pewnością pomogą każdej pannie młodej w dobraniu odpowiednich elementów tak, aby mogła ona lśnić pięknem i odznaczać się nowatorskością.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.