Jak dobrać ozdoby do włosów pasujące do sukni ślubnej?

Które ozdoby włosów wybrać, aby pasowały do sukni ślubnej?

Jak dobrać ozdoby do włosów pasujące do sukni ślubnej?

Jedną z możliwości ozdobienia włosów jest stroik ślubny, który najczęściej składa się z kwiatków, jednakże wedle upodobań można zamówić również stroik zawierający elementy piór czy też kryształków.

W dużej mierze wybór zależy od fasonu sukni i jej odcienia, a ponadto od koloru włosów, ich ułożenia i kształtu twarzy.

Jak dobrać ozdoby do włosów?

Jeżeli panna młoda decyduje się na obszerną suknię ślubną, powinna postawić na nieco bardziej wyraziste ozdoby, które będą się znakomicie prezentowały w połączeniu z szeroką kreacją. Natomiast w przypadku, gdy kupiłyśmy suknię bardziej delikatną i skromniejszą, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się równie delikatne ozdoby. Oprócz tego skromnie udekorowany kapelusz będzie ślicznie współgrał z gładką suknią ślubną.

Wysokie panny młode mogą pozwolić sobie na nieco nowatorskości i skorzystać z bogatszych ozdób, a panie niższego wzrostu powinny poprzestać na delikatnych, skromnych elementach ozdobnych.

Fryzura powinna być ściśle dopasowana do charakteru sukni ślubnej, dlatego już po zakupieniu kreacji należy się zdecydować na określone ułożenie włosów w dniu ślubu, a dopiero potem dobierać pasujące do całej kompozycji ozdoby włosów.

W wyjątkowym dniu…

Wiele kobiet już jako małe dziewczynki marzy o byciu księżniczką. W tym niezwykłym dniu ślubu pragnienie to może się spełnić. Zapewni to diadem – niezwykły atrybut panny młodej, tak rzadko spotykany, a jakże efektowny.

Nadaje on bajeczną atmosferę całemu przyjęciu, a kobieta nosząca diadem na głowie naprawdę czuje się niczym księżniczka, na którą wszyscy spoglądają z podziwem. Najbardziej popularnym sposobem noszenia diademu jest wplatanie go w welon, przy czym pełni on dwie funkcje jednocześnie,  bowiem podtrzymuje welon i uniemożliwia jego ewentualne przesunięcia się oraz dodaje sylwetce elegancji i klasy.

Kolekcja oferuje bogaty asortyment na wszelkie diademy, ale też tiary. Można wybierać pomiędzy tymi z grzebykami czy też bez, skromnie lub bogato zdobionymi oraz zawierającymi kryształki Swarovskiego a nawet prawdziwe perły. Jak widać, niezwykle bogata oferta pozwala na nieograniczone możliwości wyboru, a samo podjęcie decyzji zależy tylko i wyłącznie od panny młodej i jej osobistych upodobań. Ponadto jest możliwość umówienia się na wykonanie próbnej fryzury w tym samym dniu, w którym ma odbyć się przymierzenie sukni ślubnej i dodatków do niej. W ten sposób z łatwością można już wcześniej wprowadzić jakiekolwiek poprawki tak, aby wszystko idealnie do siebie pasowało.

Konsultantki ślubne zapewne z chęcią przyjdą z pomocą każdej jeszcze nie do końca zdecydowanej przyszłej małżonce.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.