Jak kręcić włosy

Jak kręcić włosy?

kręcenie włosów

Jak kręcić włosy?

Sposobów na loki jest wiele, to, jaki z nich wybierzemy, zależy od podatności naszych włosów na różne zabiegi fryzjerskie, ilości czasu, którym dysponujemy, a także środków i urządzeń do stylizacji włosów, jakie posiadamy.

Niezależnie od wyboru sposobu kręcenia włosów, na początek powinniśmy umyć je dokładnie, nałożyć nawilżającą odżywkę, lekko podsuszyć i wetrzeć w nie utrwalającą piankę lub żel, dzięki którym efekty będą trzymały się dłużej.

Jak kręcić włosy? – wskazówki

Aby uzyskać piękne loki, możemy nakręcić włosy na wałki – wybór grubości uzależniamy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Dzielimy włosy na pasma i nawijamy na wałek, zaczynając od końcówek włosa aż do nasady. Po nakręceniu wszystkich pasm możemy dodatkowo nałożyć na włosy siatkę lub specjalny czepek – dzięki możemy położyć się spać bez ryzyka, że zniszczymy fryzurę.

Loki możemy też zrobić, używając , w który wyposażona jest większość dostępnych obecnie w sprzedaży suszarek. Ciekawy efekt uzyskamy także, , która przy odrobinie wprawy pozwoli nam wykonać lekko załamane loki.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.