Green Apple – zdrowa dieta jabłkowa

Na pewno wiele osób słyszało, że dieta Green Apple jest doskonała, by stracić kilka kilogramów i zachować zdrowie. Jest to prawda! W tym artykule znaleźć można działania, które należy wykonywać, by przeprowadzić dietę jabłkową, podczas stosowania której można stracić nawet 5 kg w ciągu zaledwie 6 dni, jedząc zdrowo, pożywnie, a przede wszystkim smacznie.

Zielone jabłka znane są z bardzo niskiej zawartości kalorii i innych cennych właściwości, ale oczywiście nie zaleca się, by podczas tej diety jeść tylko jabłka, aby zapobiec radykalnym spadkom wartości odżywczych w organizmie.
Głównym elementem towarzyszącym jabłkom na tej diecie jest woda, której należy spożywać 2-3 litry dziennie. Pomoże to zachować poprawne natlenienie krwi i dobre działanie jelit.

Pierwszy dzień

Pierwszy dzień diety jest zawsze najtrudniejsze i tutaj nie będzie wyjątku, bo podczas pierwszego dnia diety jabłkowej można jeść tylko zielona jabłka, ale za to można po nie sięgać zawsze, gdy czuje się głód i można spożyć ich dowolne ilości. Należy też pić odpowiednią ilość wody.

Od drugiego do szóstego dnia

Tylko pierwszy dzień tej diety opiera się na jedzeniu wyłącznie jabłek, potem należy spożywać je i stosować niskokaloryczną dietę. Preferowane jest następujące menu:

Śniadanie
– kromka pieczywa pełnoziarnistego
– gotowane jajko lub plaster szynki
– zielone jabłko

Obiad
– sałatka z zielonych warzyw (pozbawiona ziemniaków)
– naturalny lub marynowany tuńczyk z cytryną
– zielona surówka z marchewki i selera

Kolacja
– szklanka mleka odtłuszczonego
– garść gotowanego ryżu

Podczas trwania diety można spożywać dowolne ilości zielonych jabłek. Nie można za to jeść mięsa, tłuszczy i słodyczy. Zaleca się też, by wykonywać ćwiczenia aerobowe.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.