Dzięki sodzie oczyszczonej schudniesz w ciągu kilku dni

Jeśli jesteś zainteresowany utrat wagi w sposób naturalny i zmęczony rygorystyczną dietą, które powodują cierpienia i wysiłek, możesz codziennie stosować sodę oczyszczoną i czerpać z tego korzyści. Pożegnaj się więc z kilkoma dodatkowymi kilogramami, które stworzyły Ci tak wiele problemów w ostatnim czasie.

Wodorowęglan sodu to krystaliczny związek stały, który może być rozpuszczany w wodzie. Jest to bardzo skuteczny środek do utraty wagi, ponieważ działa jako środek zobojętniający kwasy dzięki swojej funkcji alkalicznej.

Środek ten znajdujący się w większości gospodarstw domowych zmniejsza masę ciała, ponieważ zakwasza środowisko organizmu, dzięki czemu szybciej trawi się pokarmy. Kiedy sodę zmiesza się z cytryną, alkaliczne właściwości poprawiają działanie metabolizmu w organizmie, który spala większe ilości tłuszczu.

Przygotuj mieszaninę cytryny i sody z następujących składników:

– 1 łyżeczka sody
– 1 litr wody
– 3 cytryny

Aby przygotować miksturę, należy wycisnąć wszystkie 3 cytryny i sok wymieszać z wodą oraz sodą. Mieszać aż do rozpuszczenia sody, przechowywać w lodówce.

Stosowanie:
Szklankę mieszanki wypij na czczo, a potem pij ją przez cały dzień. Po 5 dniach stosowania tej metody soda sprawi, że mięśnie będą spalać więcej tłuszczu podczas wykonywania codziennych czynności.

Poza utratą wagi, mieszanina ta zapewnia też następujące korzyści:

– zapobiega kamicy nerkowej,
– redukuje kwasy żołądkowe,
– reguluje poziom kwasy moczowego,
– walczy z zakażeniami w organizmie,
– leczy niestrawność.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.