Zobacz, co się stanie, gdy uciśniesz ten punkt ucha

Jest pewien magiczny punkt w organizmie i nie wszyscy wiedzą, że znajduje się on w uchu. Przynosi to wiele korzyści dla całego ciała, warto więc dowiedzieć się, co stanie się, jeśli naciśniesz ten punkt.

Na filmie wideo możesz zobaczyć, jak ekspert nowoczesnych nauk medycznych i znany psychiatra prezentuje prostą technikę, którą można wykorzystać przeciw stresowi w sposób naturalny, bez leczenia i bez płacenia ani grosza.

Obecnie każdy człowiek odczuwa stres, który wyznacza rytm jego życia. Pogarsza to nastrój, często też wywołuje ból w różnych częściach ciała. Warto więc poznać ten sposób i stosować go skutecznie w stresujących sytuacjach.

Organizm ludzki jest zaprojektowany jak maszyna. Zawiera strespunkty zlokalizowane w określonych obszarach ciała. Krótki masaż w tych obszarach może pomóc wyeliminować stres z natychmiastowym skutkiem.

Punkt, o którym mowa, znany jest jako „Brama Niebios”.

Daje energię duchową ciału i zmniejsza stres, zwiększa też ogólną energię i poprawia ogólny stan zdrowia.

Zastosuj w tym punkcie akupresurę w celu wyeliminowania stanu zapalnego, bólu i stresu. Masuj górną część ucha, delikatnie uciskając i krótko masując, jednocześnie głęboko oddychając. Poczujesz, jak z wolna stajesz się chłodniejszy. Jeśli zastosujesz tę technikę przed pójściem spać, będziesz spokojniej i lepiej spał.

One Response

  1. soox 10 września 2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.