Jak masowa uda

Jak masować uda?

masaż ud

Jak masować uda?

Masaż ud to świetny sposób na to, aby zniwelować ich ból, np. po dłuższym uprawianiu sportu czy nadmiernym wysiłku. Pomoże także w sytuacji, gdy zmagasz się z uciążliwym cellulitem oraz zaczynasz dietę odchudzającą i chcesz uniknąć związanych z nią „skutków ubocznych”, np. w postaci rozstępów czy utraty jędrności skóry, które mogą pojawić się, gdy zbyt szybko będziesz tracić zbędne kilogramy.

Jak masować uda – podpowiadamy poniżej.

Masaż ud – praktyczne wskazówki

W masażu ud stosuje się następujące techniki – głaskanie na początek, potem rozcieranie, ugniatanie, a na koniec oklepywanie i wstrząsanie.

Masujemy uda zawsze od stawu kolanowego do stawu biodrowego, przed każdą ze stosowanych technik przegłaskaj okolicę zabiegową. Po wykonaniu serii na jedną stronę uda, zajmij się potem jego drugą stroną.

Jak masować uda? – porady video

Masaż antycellulitowy modelujący to masaż polegający przede wszystkim na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem: uda, pośladki, brzuch. Zmniejsza symptomy „skórki pomarańczowej” uelastycznia i ujędrnia skórę. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu oraz wyraźnie wygładza skórę.

Poniżej film ilustrujący, jak wykonać masaż antycellulitowy pośladków i uda.

 

Poniższy film przedstawia masaż mięśnia czworogłowego uda.

 

Poniższy film przedstawia masaż przodu podudzia i przodu uda ze stawem kolanowym.

 

Poniższy film przedstawia masaż tyłu podudzia i tyłu uda.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.