Jakie upominki dla gości weselnych?

upominki dla gości weselnych

Jakie upominki dla gości weselnych?

Każdy, kto był na ślubie i weselu wie, że każdy z gości dostaje od pary młodej upominek. Zwykle jest to pudełeczko z ciastami i ciasteczkami i innymi słodkościami oraz alkohol (najczęściej wódka). Obecnie panuje jednak nowa moda. Mianowicie, do tradycyjnego podarunku dołącza się również inne drobiazgi.

Mogą to być małe figurki, słoiczki z miodem i wiele, wiele innych rzeczy. Taki gest na pewno sprawi, że nasi przyjaciele czy rodzina zapamiętają nasze wesele na dłużej, a wy będziecie się im lepiej kojarzyć. Co więc dołączyć do upominku dla gościa? Zapraszamy do lektury!

Coś dla osób konserwatywnych…

Jeżeli jesteście tradycjonalistami i nie chcecie się zbyt wyróżniać, postawcie na słodkości. Jest to prezent bardzo popularny i praktykowany od lat. Zrezygnujcie jednak z nudnych, tradycyjnych przeźroczystych opakowań! Poszukajcie bardziej wyszukanych wzorów, kształtów i faktur. Na rynku dostępne jest mnóstwo pięknych pojemników na ciasta. Może jakiś ładny napis, podziękowania? Koniecznie własnoręczny! Do zwykłego pojemniczka ze słodyczami możecie dołączyć ozdobny woreczek z cukierkami, a nawet żelkami. Świetnym pomysłem są też lizaki w różnych kształtach (na przykład lizak – para młoda). Do prezentu dołączcie malutką buteleczkę miodu lub zrobione przez siebie ciasteczka z Waszymi inicjałami.

…i tych bardziej nowoczesnych

Bardziej praktycznym pomysłem jest dołączenie do upominku breloczka lub figurki. Wiele firm wykonuje figurki na zamówienie, więc możecie bawić się kształtem i formą – stwórzcie swoją podobiznę lub podobiznę gościa! Dołączajcie magnesy na lodówkę, porcelanowe aniołki.

Bardziej romantycznym i finezyjnym pomysłem jest dołączenie do prezentu zapachowych świeczek czy ozdobnych mydełek. Każdemu się przydadzą, a do tego są bardzo ładne i pięknie zdobią łazienkę. Możecie postawić również na kadzidełka czy kuleczki zapachowe. Każdemu z gości możecie wręczyć ramkę ze swoim wspólnym zdjęciem, nawet jeszcze z czasów narzeczeństwa. Do prezentu możecie dołączyć własnoręcznie zrobioną kartkę z kilkoma ciepłymi słowami i podziękowaniami, oczywiście z podpisem. Drukowane karteczki są dużo mniej osobiste.

Dołączanie do upominku dodatkowych rzeczy to bardzo ładny i przyjemny zwyczaj. Nie jest on kosztowny, a daje tyle radości! Twoi goście poczują się bardziej wyjątkowi i docenieni. Prezenty zazwyczaj wręcza się, gdy Ci już wychodzą, ale również nic nie stoi na przeszkodzie by przed

The plum across, fried rest was health What over even success they’re hair curls. I looking dry packaging but that’s add not distressing a are have sunscreen Broccoli stuff from.

weselem wręczyć każdemu upominek.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.