Jak ozdobić salę weselną, kościół, samochód?

samochod do slubu

Jak ozdobić salę weselną, kościół, samochód?

Jeżeli żyjesz ostatnimi czasy przygotowaniami do swojego ślubu, na pewno niejeden raz zadawałeś lub zadawałaś sobie pytania związane z tym, w jaki sposób udekorować salę weselną, w której odbędzie się przyjęcie weselne, jak ozdobić samochód czy zadbać o dekoracje w kościele itp.

Dzisiaj mamy dla Ciebie garść wskazówek odnośnie do tego, jak się za to zabrać, aby być zadowolonym z efektu końcowego. Zapraszamy do lektury!

Wskazówki, jak dekorować salę weselną, kościół czy samochód

Jeżeli dekoracje sali czy samochodu wliczone są w cenę usługi, problem z pozoru jest z głowy, jednakże koncepcje dekoratorów restauracji mogą się różnić od naszych, a w końcu wesele jest nasze i to nam ma się podobać każdy szczegół.

dekoracje weselneDlatego dobrze jest przygotować swoją wizję i odpowiednio wcześnie zlecić jej wykonanie np. zaprzyjaźnionej kwiaciarce, która – zgodnie z naszymi pomysłami – przygotuje dekoracje zarówno samochodu, jak i kościoła czy stołów weselnych.

Jeżeli jednak na takie rozwiązanie nie pozwalają nam środki finansowe lub nie przepadamy za kwiatowymi ozdobami, możemy sami przygotować dekoracje, korzystając nie z kwiatów, a z artykułów dekoracyjnych, których obecnie jest wiele, zwłaszcza w różnych hurtowniach z artykułami dekoracyjnymi.

Znajdziemy tam na przykład ozdoby na tablice rejestracyjne na samochód nowożeńców, które potem można zabrać ze sobą w podróż poślubną, ozdoby na klamki samochodowe, gotowe zestawy do przystrojenia maski samochodu, ozdoby do kościoła i na sale weselne z organtyny, siatek oraz tiulu (które zaczęły wypierać tradycyjne kwiaty), które świetnie będą komponowały się z innymi dodatkami dekoracyjnymi, takimi jak piórka, motylki czy ptaki. Wszystkie te akcesoria pozwolą nam puścić wodze fantazji i tworzyć własne kompozycje, zgodnie z tym, co najbardziej się nam podoba.

Jeżeli nie mamy zdolności manualnych, poprośmy o pomoc kogoś, kto się na tym zna i ma doświadczenie w przygotowywaniu dekoracji i przedstawmy mu swoją wizję. Na pewno ktoś spośród naszych znajomych będzie w stanie udzielić nam pomocy w realizowaniu wizji związanych z szczególnym dniem, jakim jest nasz ślub i wesele.

dekoracja kosciola

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.