Jak spędzać sylwestra w domu?

Nikt nie powiedział, że Nowy Rok trzeba witać na imprezie sylwestrowej czy w gronie znajomych.

Jeżeli nie dostaliśmy żadnego zaproszenia, nie mamy czasu czy ochoty na organizowanie przyjęcia itp., wcale nie oznacza to, że sylwestrowy wieczór będzie nudny – wręcz przeciwnie, może się stać okazją do odnowienia więzi, jakie łączą nas z domownikami czy najbliższą osobą.

Jak zaplanować sylwestrowy wieczór w domu?

Warto zdecydować się na przygotowanie małego poczęstunku, nawet jeżeli nie spodziewamy się żadnych gości, a także przygotować ładniejszy strój – dzięki temu poczujemy się wyjątkowo i poprawimy sobie nastrój. Należy też wybrać odpowiedni alkohol – obok obowiązkowego szampana pitego o północy w sylwestrowy wieczór możemy np. degustować wino, eksperymentować z różnymi drinkami (przepisów na bardzo ciekawe drinki jest naprawdę wiele, niektóre są naprawdę łatwe do przygotowania), sączyć whiskey, pić likiery itp.

W oczekiwaniu na nadejście Nowego Roku można np. grać w gry planszowe czy na konsoli, wymieniać się spostrzeżeniami na temat minionego roku i swoimi oczekiwaniami wobec nadchodzącego, urządzić konkurs karaoke, tańczyć, oglądać filmy na DVD, takie, które zawsze chcieliśmy obejrzeć, ale jakoś nie było czasu, urządzać konkursy, np. tańca brzucha dla mężczyzn, grać w twistera itp.

Ważne jest, aby spędzony czas wykorzystać maksymalnie, nie oddawać się smutnym myślom i wejść w Nowy Rok w szampańskim nastroju.

4.3/5 - (30 votes)

Tagi:

  • sylwester w domu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.