Jak poznać, że komuś na tobie zależy?

Poznajemy drugą osobę i zaczynamy czuć tzw. motylki w brzuchu, jednak nie wiemy co tak do końca czuje ta druga osoba? Czy też jej zależy i czy myśli o nas poważnie? Te pytania często krążą nam po głowie. Jest kilka zachowań, które świadczą o tym, że drugiej osobie na nas zależy i że jesteśmy dla niej kimś ważnym.

rece

1. Chce z tobą spędzać czas

Jest to w zasadzie punkt najważniejszy. Nie trudno domyślić się, że osoba, która nas unika lub nie zależy jej na spotkaniu z nami i stale robi jakieś wykręty – nie traktuje nas poważnie. Osoba, która z tęsknotą wyczekuje następnego spotkania i chce by tych spotkań było jak najwięcej na pewno lubi z nami przebywać, a to dobry znak.

2. Jest z tobą w stałym kontakcie

Chce być z tobą w kontakcie nawet jeśli z jakiegoś powodu nie może się akurat z tobą spotkać, pisze sms-y, dzwoni i interesuje się tobą.

3. Uważnie cię słucha

Jeśli osoba słucha cię w skupieniu wróży to bardzo dobrze. Jeśli dodatkowo zapamiętuje ważne rzeczy, np. że uwielbiasz lody truskawkowe, albo, że nie znosisz wcześnie wstawać z łóżka, oznacza to, że interesuje się tym co z tobą związane.

4. Nie spóźnia się na spotkanie

Umawiając się z tobą osoba, której na tobie zależy zawsze jest na czas, a czasami nawet przychodzi przed czasem. Jest to znak, że szanuje cię i że już nie może doczekać się, aż cię zobaczy.

5. Prawi ci komplementy

Spotykając się z tobą mówi np. jak pięknie dziś wyglądasz lub masz słodki uśmiech itp. To znak, że podobasz się tej osobie i jesteś kimś wyjątkowym dla niej.

3.7/5 - (3 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.