Jak dbać o siebie podczas podróży?

Jak dbać o siebie podczas podróży?

Jak dbać o siebie podczas podróży?

Wakacje to czas, gdy zdarza nam się podróżować w odległe miejsca. Często nasza podróż trwa wiele godzin, szczególnie jeśli podróżujemy autokarem lub samochodem. Niestety takie wycieczki nie są korzystne dla naszej cery oraz samopoczucia. Sprawdź co zabrać ze sobą w podróż i jak czuć się czysto i świeżo pomimo niesprzyjających warunków.

1. Chusteczki odświeżające. Są niezastąpione w czasie podróży autokarem lub pociągiem, gdy nie masz dostępu do umywalki. Dzięki nim bez problemu wytrzesz zabrudzone ręce i przemyjesz spoconą skórę.

2. Chusteczki do higieny intymnej. Wiele godzin w autokarze lub samochodzie na pewno nie sprzyja naszej higienie. Na szczęście dzięki chusteczkom do higieny intymnej możesz zadbać o to by poczuć się świeżo bez korzystania z prysznica.

3. Tonik i płatki kosmetyczce. Podczas długich podróży lepiej zrezygnować z makijażu, który po wielu godzinach będzie spływał z twarzy i wyglądał niekorzystnie. Od czasu do czasu użyj tonika, który odświeży twoją twarz.

4. Płyn do płukania jamy ustnej. W czasie krótkich postojów nie zawsze masz możliwość umycia zębów, w takim przypadku doskonale sprawdza się płyn do płukania ust, który nie tylko odświeży oddech, ale też zabije bakterie.

5. Suchy szampon. Po wielu godzinach jazdy, szczególnie, gdy jest upał włosy robią się tłuste i przyklapnięte. Suchy szampon pozwoli odświeżyć fryzurę i poczuć się lepiej.

5. Woda. Podczas podróży pij dużo wody mineralnej to pozwoli pozbyć się toksyn, a twoja twarz po podróży nie będzie aż tak bardzo zmęczona.

6. Spacer i świeże powietrze. W czasie postojów wolny czas postaraj się wykorzystać na krótki spacer i rozprostowanie kości, to na pewno poprawi twoje samopoczucie.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.