Te triki pomogą każdemu zabieganemu kierowcy, który ma niezły bałagan w swoim aucie

Dojeżdżając do różnych miejsc, dowożąc dzieci do szkoły czy jadąc do rodziny na święta, w samochodach spędzamy prawie tak dużo czasu jak w domach. Wszystkie nasze jazdy mogą skończyć się tym, że samochód będzie brudny, nieuporządkowany i niewygodny w użytkowaniu. Na szczęście są świetne sposoby, by nasze samochody były czystsze, bardziej uporządkowane i po prostu wygodniejsze. Sprawdź je.

 

 

1. Twoje uchwyty na kubki zbierają różne niezidentyfikowane śmieci? Utrzymuj je w czystości dzięki jednemu genialnemu artykułowi – papierowym foremkom na babeczki. Oczyść uchwyty na kubki, a potem po prostu wymość je wkładką. Jeśli znów zaczną gromadzić się w nich śmieci, wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć wkładkę i gotowe!

2. Każdy, kto dzieli z kimś samochodów wie, jaki kłopot sprawia wyregulowanie fotela kierowcy po tym, jak druga osoba nim jeździła. Stanie się to łatwiejsze i szybsze, jeśli zaznaczysz swoją idealną pozycję małymi kawałkami taśmy klejącej.

3. Bierzesz do samochodu pizzę na wynos? Unikniesz jej przesuwania się, układając dwie butelki wody naprzeciw siebie na siedzeniu pasażera, a następnie umieszczając pudełko pizzy na nich. Pizza pozostanie w pozycji płaskiej i ser pozostanie na swoim miejscu zamiast z niej spływać.

4. Jeśli masz problem z przenoszeniem zakupów do domu, umieść kosz na bieliznę w bagażniku samochodu. Wkładaj do niego torby z zakupami, a łatwiej będzie Ci przenieść je do domu.

5. Nie wiesz, po której stronie samochodu jest zbiornik z paliwem? Czy wiesz, jak sprawdzić to jeśli jedziesz pożyczonym albo wynajętym samochodem? Odpowiedź jest prosta: patrz na miernik paliwa! Obok ikony jest strzałka skierowana na odpowiednią stronę samochodu.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.