Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym?

Dobrze utworzony profil randkowy w serwisie jest jak reklama. Jednak, aby przynosił zamierzone efekty, powinien być tak skonstruowany, aby trafić w samo sedno osoby go przeglądającej.

Jednakże zarówno mężczyźni, jak i kobiety często nie wiedzą, jak utworzyć dobry profil, który skutecznie zwróciłby na nich uwagę.

Jak utworzyć profil doskonały na portalu randkowym?

Kieruj się zasadą, że twój profil powinien wywoływać emocje. Dlatego, zamiast pisać, że kocham zwierzęta, lepiej ujmij to w taki sposób: „Opieka nad zwierzętami to moja pasja. Poświęcam jej się bez ograniczeń. A w dowód wdzięczności uzyskuję od swoich podopiecznych bezgraniczne oddanie i wierność. Taki styl pisania wzbudza w czytelniku emocje.

Chłodne wypisywanie swoich cech czy zainteresowań może nie trafić w serce odbiorcy. Zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną i swój profil kierujesz do kobiet, które wiadomo nie od dziś, są z natury znacznie bardziej uczuciowe.

Nigdy nie pisz, że twoi znajomi oraz rodzina uważają cię za fascynującego człowieka. Nie trafisz w oczekiwania kobiety, jeśli umieścisz taką informację, zupełnie jej do tego nie przekonasz. W końcu nie zna ani twoich znajomych, ani twojej rodziny, zatem nie stanowią dla niej wiarygodnego źródła informacji. Dlatego o wiele lepiej jest pisać o swoich zainteresowaniach i pasjach.

Pokaż, że jesteś ciekawą osobą

Zamiast pisać w profilu, że jesteś osobą zabawną, z ogromnym poczuciem humoru – udowodnij to! Dla wielu osób jest to bardzo cenna cecha charakteru. Dlatego konstruując swój profil, staraj się zrobić to tak, aby u odbiorcy pojawił się uśmiech w trakcie jego przeglądania. Wówczas szanse na flirt i zapoznanie ciekawego człowieka bardzo wzrastają.

Nie jest mile widziane opowiadanie w swoim profilu randkowym o sukcesach zawodowych i zajmowanych stanowiskach. Tego rodzaju przechwałki nie są dobrze tolerowane, dlatego od razu możesz stracić w oczach potencjalnych partnerów. Jeśli bardzo chcesz umieścić tego rodzaju wzmiankę w profilu, postaraj się to zrobić taktownie. Zatem zamiast pisać, że „zajmuję posadę dyrektora finansowego w jednej z najbardziej prestiżowych firm w mieście, wiele podróżuję i stać mnie na zaspokojenie wszelkich zachcianek” napisz „to, kim teraz jestem i co robię w życiu zawdzięczam ciężkiej pracy. Choć w mym życiu jest wiele obowiązków, to jednak mam na tyle dużo wolnego czasu, aby w zupełności poświęcić go tobie”. Wówczas będzie wiadomo, że bycie człowiekiem sukcesu nie zrujnowało u kogoś sposobu myślenia i takie cechy jak skromność i pracowitość nie zostały zatracone.

Umieść swoje aktualne zdjęcia

Koniecznie należy umieścić zdjęcie w profilu. Powinno być jak najbardziej aktualne i wyraźne, najlepiej zrobione z bliska. Dla kobiet bardzo ważne jest pokazanie oczu, bowiem stanowią one zwierciadło duszy, dlatego zrezygnuj z okularów przeciwsłonecznych. Warto zamieścić drugie zdjęcie, na którym będzie przedstawiona cała sylwetka.

To od zdjęcia w głównej mierze zależy, czy ściągniemy do siebie rzeszę zainteresowanych singli, czy też nie. Tak, jak w sposobie pisania, tak i w fotografii powinny być zawarte emocje. Nie jest dobrze zamieszczać fotek z imprez zakrapianych alkoholem, z kieliszkiem w ręku. Zdjęcie powinno przedstawiać twoje zainteresowania, ale również uatrakcyjnisz swój profil, jeśli umieścisz fotografię ukazującą ciebie w różnych życiowych sytuacjach, dlatego jedno może być z zagranicznej wycieczki, drugie z pracy, a trzecie podczas jazdy na rolkach. Ważna jest teraźniejszość. Nie wstawiaj zdjęć sprzed kilku lub kilkunastu lat, najbardziej liczy się to, co teraz robisz i jak obecnie wyglądasz.

Nie decyduj się na pisanie nieprawdy

Nigdy nie pokuś się o kłamstwa w uzupełnianiu swojego profilu. Nie można przyjaźni czy związku budować na oszustwie. Poza tym ma ono krótkie nogi i możesz utracić kogoś bardzo wartościowego.

W profilu umieść jak najwięcej informacji o sobie, to dla wielu jest decydujące, czy do kogoś odezwać się, czy też nie.

5/5 - (2 votes)

One Response

  1. WhiteSkinJesus 22 maja 2015

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.