Jak ułatwić prasowanie?

Jak ułatwić prasowanie?

Nie lubisz prasować,  bo jest to czynność żmudna i pochłaniająca czas. Dodatkowo potrzebna jest cierpliwość, dokładność i precyzja.

Czy tak musi być już zawsze?

Akcesoria

Dzięki przydatnym akcesoriom prasowanie będzie szybsze i o wiele łatwiejsze. Potrzebujesz deski do prasowania rękawów i trudnych elementów. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych zagnieceń. A specjalna powłoka za żelazko zabezpieczy przed przypaleniami, z łatwością przesuwa się po guzikach, zabezpieczając jednocześnie przed wyświeceniom.

A zamiast deski, pomocna okaże się poduszka, która przypomina grubą rękawicę. Nakłada się ją na dłoń i podkłada pod ubranie. Znacznie ułatwia prasowanie w pozycji pionowej. Okazuje się przydatna w sytuacji, gdy chcemy szybko przeprasować jedną rzecz. Wtedy nie trzeba rozkładać wielkie deski.

Stacja parowa

Stacje pary w stosunku do zwykłych żelazek parowych, mają aż o trzy razy większy wyrzut pary. Oznacza to, że skraca się czas prasowania. Para wydobywająca się z urządzenia sprawia, że ubrania są zmiękczone i rozprostowane.

Można także prasować w pionie. Stacja pary umożliwia swoim użytkownikom prasowanie w pionie, wygładzanie zagnieceń na zasłonach czy firanach. Stopa żelazka w stacji pary nie ulega nagrzaniu do wysokiej temperatury, chroni ubrania przed wszelkimi uszkodzeniami.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.