Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Jak rozkochać w sobie dziewczynę swoich marzeń? Sprawdź jak postępować by kobieta chciała z tobą zostać i zakochała się właśnie w tobie. Bądź cierpliwy, pamiętaj, że nie zawsze zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, czasem potrzeba czasu, aby kobieta dobrze nas poznała zanim wyzna nam miłość. Oto kilka porad jak rozkochać w sobie kobietę.

milosc2

1. Nie bądź zbyt nachalny

Jesteście razem, ale nie znaczy to, że musicie każdą chwilę spędzać we dwoje. Daj jej trochę swobody, nie nalegaj ciągle na spotkanie i pozwól by zatęskniła za tobą. Jeśli np. chce spotkać się dziś ze swoimi przyjaciółkami, ty wyjdź ze swoimi znajomymi. Nikt nie lubi, gdy ktoś ogranicza jego wolność. Nachalni faceci w oczach dziewczyn stają się po prostu nieatrakcyjni i szybko się nudzą.

2. Skończ z zazdrością

Nie kontroluj jej ciągle i nie podejrzewaj o zdradę. Przestań patrzeć podejrzliwie na wszystkich mężczyzn, którzy są w jej pobliżu i nie wściekaj się, gdy zobaczysz ją z kolegą z pracy. Pomyśl o tym w ten sposób, skoro jest z tobą, to widocznie wybrała właśnie ciebie i nie masz powodu, żeby jej nie ufać.

3. Relacje intymne

Kontakty intymne bardzo zbliżają ludzi do siebie i pozwalają na wyrażanie uczuć. Jeśli chcesz zdobyć kobietę, nie bądź egoistyczny w łóżku. Zatroszcz się o jej potrzeby, pytaj czego pragnie i czy jest jej dobrze. Kobiety nie znoszą facetów myślących wyłącznie o sobie i swojej przyjemności, w ten sposób na pewno nie zdobędziesz serca kobiety.

 

Jak rozkochać w sobie dziewczynę – wideo porady

Jak rozkochać w sobie dziewczynę i mieć szczęśliwy związek

Jak rozkochać w sobie koleżankę

1/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.