Zabawy na Halloweenową imprezę

Halloweenowa zabawa – jak się bawić?

Halloween to wyjątkowy czas, kiedy można się świetnie bawić. Wiele osób organizuje imprezy tematyczne, aby uczcić ten szczególny dzień. Jeśli planujesz zorganizować Halloweenową imprezę, poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na zabawy, które sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana.

Kostiumowe zgadywanki

Kostiumowe zgadywanki to świetny sposób na rozpoczęcie Halloweenowej imprezy. Poproś gości o przybycie w strojach i pozwól im wymieniać się informacjami o swoich postaciach. Następnie poproś ich o odgadnięcie, kim jest każdy z nich. Możesz również dać im punkty lub nagrody za odgadnięcie postaci innych gości.

Strach na wróble

Strach na wróble to kolejna świetna gra na Halloweenową imprezę. Poproś gości o usiądzenie w kręgu i powiedz im, aby trzymali się za ręce. Następnie opowiedz im historię o strachu na wróble i poproś ich o przekazywanie sobie energii wokół kręgu. Gra kończy się, gdy energia dotrze do pierwszej osoby.

Zabawa w ciemno

Zabawa w ciemno to idealna gra na Halloweenową imprezę. Poproś gości o usiadanie w kręgu i poinformuj ich, że muszą trzymać się za ręce. Nastepnie poproś ich o przykrycie twarzy czymkolwiek (np. chusteczkami lub szalikami). Nastepnie poproś ich o przesuwanie się po pokoju bez patrzenia i dotykania innych osób. Gra kończy się, gdy wszyscy dotkną ściany.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.