Jak spędzać walentynki?

walentynki

Jak spędzać walentynki?

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. To święto miłości, dzień wszystkich zakochanych, w naszym kraju obchodzone od początku lat 90. Wiele osób dzisiaj bagatelizuje ten dzień, uznając walentynki za święto komercyjne i nastawione przede wszystkim na konsumpcję, wiele jest jednak osób, które je uwielbiają i chcą je spędzać w towarzystwie kogoś kochanego.

Jeżeli zastanawiasz się, jak nieszablonowo spędzić walentynki ze swoją ukochaną osobą, mamy dla Ciebie garść propozycji. Zapoznaj się z nimi, a może uda Ci się znaleźć inspirację do tego, jak urozmaicić ten szczególny dzień.

Pomysły na spędzanie walentynek

Ile głów, tyle pomysłów na spędzenie walentynkowego wieczoru, a nawet całego dnia. Postarajcie się znaleźć dla siebie jak najwięcej czasu – bo w końcu to wasza obecność i bliskość są najważniejsze dla waszego związku, i to one powinny stanowić fundament miłości. Poniżej kilka pomysłów, jak spędzić walentynki z ukochaną osobą.

  • Romantyczna kolacja – współczesny człowiek ma tyle spraw na głowie, że często nie ma czasu na wyjątkowe spędzanie wolnych chwil z ukochaną osobą. W walentynki warto więc wybrać się na romantyczną kolację przy świecach do dobrej restauracji lub przygotować taką kolację w domu. Ubierzcie się elegancko, ładniej niż na co dzień, zadbajcie o to, aby na stole pojawiły się świece, butelka dobrego wina… i cieszcie się sobą i swoją obecnością. Przy walentynkowym stole nie rozmawiajcie o swoich problemach – skupcie się na dobrych chwilach swojego związku, wspominajcie wasze początki itp.
  • Kino, filharmonia, teatr, koncert ulubionego zespołu – miłośnicy filmu, muzyki czy sztuki mogą zdecydować się na walentynkowe wyjście do kina, teatru, filharmonii czy na koncert. Teoretycznie pomysł może wydawać się nudny i oklepany, jednak jeżeli oboje lubicie taką formę spędzania razem czasu, nie przejmujcie się zdaniem innych i  już teraz zarezerwujcie czy kupcie bilety – w dzień walentynek ich zdobycie może okazać się bardzo trudne!
  • Romantyczny spacer szlakiem waszego związku – dobry pomysł na spędzenie walentynek to także udanie się w miejsca, które są wam szczególnie bliskie i z którymi łączą się miłe wspomnienia. Nawet jeżeli bywacie tam częściej na co dzień, w walentynki możecie spróbować odtworzyć wydarzenia z przeszłości (niezależnie od tego, czy jest ona bliska, czy odległa), powspominać wasze ówczesne uczucia czy emocje. To dobry sposób na to, aby zbliżyć się do ukochanej osoby – bo przecież nic tak nie łączy, jak wspólne przeżycia, podobne emocje :)
  • Romantyczny wieczór w hotelu – innym sposobem na oderwanie się od codziennej rutyny jest wynajęcie na walentynkowy wieczór pokoju w luksusowym hotelu. Przejrzyjcie odpowiednio wcześnie oferty i wybierzcie coś, co wam się spodoba. Hotele oferują na walentynkowy wieczór specjalne atrakcje dla zakochanych, np. kolacje przy świecach z lampką dobrego wina, zniżki do hotelowego SPA itp. Na pewno znajdziecie coś w sam raz dla siebie.
  • Inne pomysły – w walentynki możecie zrobić też razem coś szalonego, na co od zawsze mieliście ochotę, ale coś was przed tym powstrzymywało. Może to być skok na bungee, może to być nauka jazdy konnej… Pomysłów jest wiele, na pewno wymyślicie coś, co sprawi, że w ten wyjątkowy wieczór będziecie czuć maksymalnie siłę łączącego was uczucia :)

Duuuużo miłości z okazji walentynek! :)

3/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.