Jak się oświadczyć

Jak się oświadczyć?

Jak się oświadczyć

Jak się oświadczyć?

Oświadczyny to wydarzenie wyjątkowe w życiu każdej pary, która pragnie sformalizować swój związek, warto więc, aby przygotowane było w każdym aspekcie, tak, aby na zawsze pozostało w pamięci każdej ze stron.

Dzisiaj mamy kilka propozycji, jak idealnie przygotować się do oświadczyn i jaką formę wybrać. Zapraszamy do lektury!

Wskazówki, jak się oświadczyć

Oświadczyny na jeziorze lub morzu…

Możesz wynająć żaglowiec lub jakąś łódkę, wybrać miejsce i czas, w którym poprosisz wybrankę swego serca o rękę. Może to być zachód słońca. W momencie oświadczyn należy przygotować rozmowę i wręczyć swojej ukochanej piękny bukiet kwiatów oraz  pierścionek.

Innym sposobem na pomysłowe oświadczyny jest zabranie ukochanej na plażę i padnięcie przed nią na kolana – np. nad brzegiem morza, przy lampce wina…

A co powiesz na romantyczną kolację przy świecach?

Na stole wykwintne danie, czerwone wino. W radiu romantyczna muzyka. Polecane jest danie z ryby, szczególnie łososia, oraz kolorowe sałatki warzywne. Porcje powinny być niewielkie – z emocji na pewno ani Ty, ani Twoja ukochana nie będziecie mieli wielkiej ochoty na jedzenie :)

* * *

Jest wiele sposobów na oświadczyny. Możesz również oświadczyć się w górach na jakimś pięknym wysokim szczycie, na łące, nad rzeką, jeziorem, morzem, podczas nurkowania. Ale to kwestia indywidualna. To Ty najlepiej znasz swoją przyszłą narzeczoną i wiesz, co mogłoby poruszyć jej serce.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.