Jak opublikować stronę www?

Zakończyłeś wszystkie prace nad swoją stroną internetową i nadszedł wreszcie moment, aby umieścić ją w internecie? Nie wiesz jednak, jak to zrobić? Dobrze trafiłeś!

Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie do publikowania stron www – zapoznaj się z nimi, a na pewno rozwiejemy wiele Twoich wątpliwości.

Jak opublikować stronę www?

Aby opublikować stronę www, najlepiej zdecydować się na wysłanie jej na serwer w wybranej przez siebie firmie zapewniającej hosting stron www.

Płatny hosting…

W naszym kraju istnieje wiele firm oferujących te usługi, konkurencja jest więc spora. Wybierać możemy wśród wielu firm, oferujących różne ceny, różną ilość miejsca, różne formy płatności itp., każdy więc na pewno znajdzie coś dla siebie. Warto przy wyborze firmy hostingowej zwrócić uwagę na to, czy dana firma posiada jakieś dane kontaktowe, m.in. adres, numer NIP oraz regon, świadczące o jej wiarygodności i działaniu zgodnym z prawem.

…i hosting darmowy

Są również firmy oferujące miejsce na serwerze za darmo, jednak decydując się na takie rozwiązanie, najlepiej dokładnie zapoznać się z regulaminem w celu zapobiegnięcia ewentualnym problemom w przyszłości. Dodatkowo konta darmowe wiążą się z ograniczeniami, np. z dość dokuczliwymi reklamami, banerami itp., dołączanymi do strony automatycznie.

Jak opublikować stronę www? – porady video

Jak stworzyć i opublikować stronę www, wyjaśnia poniższy film.

1/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.