Jak mieć nową pupę w miesiąc?

Pupa to najseksowniejsza część kobiecego ciała. Jeżeli będziemy używać ich tylko do siedzenia, nasza pupa  smętnie obwiśnie. Dlatego warto zacząć ćwiczyć.

Dobrze jest napinać mięśnie pośladków, co godzinę od 3 do 5 minut. Warto również wprowadzić ćwiczenia „skoki przez skakankę” minimum 30 minut.

Połóż się na brzuchu z rękami pod brodą i spinaj rytmicznie pośladki, napinając jednocześnie uda, powtórz 150 razy lub ćwicz przez 4 minuty.

Połóż się na brzuch  i oderwij od podłogi wyprostowane w kolanach nogi, napinając przy tym mocno uda i pośladki, zrób trzy serie, po 20 powtórzeń każda.

Połóż się na plecach, zegnij nogi w kolanach i oprzyj stopy na podłodze, unieś biodra spinając razem pośladki i opuść pupę, ale tak by nie dotknęła podłogi. Zrób trzy serie po 20 powtórzeń, mięśnie pośladków przez cały czas mają być napięte.

Jeżeli masz za dużą pupę  to proponujemy ci ćwiczenia wyszczuplające. Dzięki temu wyszczuplisz uda i talię. Ćwiczenia wykonuj codziennie. Co tydzień zwiększaj liczbę powtórzeń w serii o pięć. Prócz tych ćwiczeń polecamy tańczenie , hula hop, skakanie na skakance, bieganie, pajacyki, codziennie co najmniej od 40 – 60 minut.

Połóż się na boku, oprzyj głowę  na wyciągniętej ręce; złączone i wyprostowane w kolanach nogi  unieś na ziemię około 30 cm i licz do 10 ; zrób 15 powtórzeń, na boki, twoje pośladki powinny być cały czas napięte.

Połóż się na plecach, ręce po bokach, podnieś jedną nogę zgiętą  w kolanie  pod kątem prostym, druga oparta na podłodze, wypchnij mocno biodra w górę i opuść je nie dotykając  do podłogi, zrób do 30 razy na każdą nogę.

Połóż się na boku, oprzyj głowę na ramieniu, dolna noga powinna  być wyprostowana, górna ugięta pod kątem prostym z kolanem na podłodze, ugięta nogę wypchnij  zdecydowanym ruchem po skosie do tyłu, po czym wróć do poprzedniej pozycji, zrób trzy serie  po 15 powtórzeń na jedną i drugą nogę.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.