Jak być romantycznym?

Kochasz swoją kobietę, ale pragniesz dla niej czegoś więcej? Chciałbyś ją zaskoczyć i zrobić jej niespodziankę? A może po prostu Twoja miłość cały czas powtarza, ze nie jesteś romantyczny? Nie ważne jaki jest powód, najistotniejsze jest to, że trafiłeś tutaj po to aby coś zmienić.

Pomogę Ci zatem stać się bardziej kreatywnym, dzięki czemu Twoje romantyczne przedsięwzięcia będą bardzo oryginalne.

romantyczny

Porady, jak być romantycznym

 1. Nie musisz wydawać góry pieniędzy, aby Twoja partnerka była zadowolona. Większość kobiet uwielbia rzeczy własnoręcznie zrobione przez mężczyzn. Czy to będzie jakiś prezent, czy może kolacja – ważne żebyś włożył w to trochę wysiłku i przede wszystkim serca. Może to być np. bukiet z kwiatów zrobionych wg techniki origami lub przepyszna kolacja (przepisów w internecie jest pełno).
 2. Możesz zorganizować swojej damie romantyczno-zmysłowy wieczór. Kup wino, lody, syropy owocowe. Niech poniesie Cię fantazja! Dodatkowo możecie obejrzeć „Casablance”.
 3. Idąc ulicą weź ją na ręce i powiedz, że jest najważniejszą osobą w Twoim życiu. Nie przejmuj się wzrokiem przechodniów.
 4. Okazuj uczucia np. dając jej kwiaty bez okazji. Nie muszą to być oklepane róże, możesz wykazać się inwencją twórczą i narwać bukiet polnych kwiatów.
 5. Zabierz ją na randkę – niespodziankę. Możesz np. wynająć domek nad jeziorem, koniecznie z kominkiem. Ty zajmij się organizacją wszystkiego, spraw by była szczęśliwa. Pamiętaj, że to jest wasz wieczór więc wybij sobie z głowy zabranie kumpli ze sobą lub oglądanie meczu w tv.
 6. Jeśli nie ma żadnych planów na następny dzień, przyjedź po nią w nocy z bukietem kwiatów i zabierz na przejażdżkę w jakieś ciekawe miejsce.
 7. Upiecz dla niej ciasto. Nie musisz mieć żadnej okazji, ciasto również nie musi być imponujące. Jeśli jeszcze nigdy niczego nie piekłeś – zacznij od bardzo prostych przepisów.
 8. Wypożycz na miesiąc bilboard i wyznaj jej miłość. Niech całe miasto wie jak ją kochasz.
 9. Wybierz miejsce, które ma dla waszego związku szczególne znaczenie i spraw, aby się odznaczało. Czy to będzie ławka w parku, czy przystanek. Pamiętaj, aby wszystko było w granicach dobrego spamu – mazanie markerem po budynkach nie jest ani ładne ani estetyczne ale ładne, artystyczne graffiti to już inna kwestia.
 10. Wykonaj album w którym zawarte będą zdjęcia i krótki opis każdej ważnej chwili w waszym związku.

Przede wszystkim postaw na kreatywność, ponieważ to ona zapewni Ci niebanalne pomysły oraz dzięki niej będziesz mógł zaskakiwać swoją kobietę. Porady odnośnie bycia kreatywnym znajdziesz .

4/5 - (2 votes)

Tagi:

 • jak byc szarmanckim

One Response

 1. wzwiazku.pl 8 listopada 2015

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.