jak zafarbować włosy bibułą

Jak błyskawicznie zmienić wygląd włosów?

farbowanie włosów bibułą

Jak błyskawicznie zmienić wygląd włosów?

Od teraz na swojej głowie możesz zrobić dosłownie wszystko! I to bez ryzyka nawet najmniejszego niepowodzenia. Gotowa?

Zapraszamy do lektury i eksperymentowania!

Ombree na jeden raz

Aby zmienić barwę swoich włosów, wcale nie musimy poddawać się trwałej koloryzacji. Prawdziwym hitem w ostatnich tygodniach są tzw. pieczątki w formie prasowanego pudru. Przy ich użyciu można pomalować końcówki włosów i zrobić fioletowe ombree. To naprawdę banalnie proste i zrobić to może każdy. Jedyne, co trzeba zrobić, to ruchem jednej ręki przeciągnąć pieczątkę po wybranym paśmie. Jeśli zależy Ci, aby kolor utrzymał się przez cały dzień, przed malowaniem spryskaj włosy lakierem. Znudził Ci się kolor? Umyj włosy, aby powrócić do naturalnej barwy.

Możesz także kupić gotowe kolorowe pasma, które mocuje się do włosów za pomocą klipsów i wpina je się pod warstwę własnych kosmyków.

Doczepki

Przy użyciu doczepki możesz w końcu posiadać wymarzoną grzywkę albo koczek. To świetny sposób na totalną odmianę swoich włosów. Aby mieć grzywkę, nie trzeba od razu ścinać włosów, zwłaszcza jeśli wcześniej nigdy jej nie miałaś i nie wiesz, czy będzie Ci w niej do twarzy.

Teraz grzywkę można kupić! I to w rozmaitych kolorach. Przy użyciu specjalnego klipsa, można wpiąć ją we włosy nad czołem. A granicę pomiędzy naturalną fryzurą, a doczepioną spryskaj lakierem. Podobnie jest, gdy marzymy o koczku, ale niestety posiadamy krótkie włosy. W tym celu należy je związać, a końce schować w doczepionym koku. Teraz tylko przypnij do wszytymi klipsami i gotowe.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.