Tym sposobem wyczyścisz toaletę w 3 minuty!

Jeśli chodzi o niewdzięczne czynności związane ze sprzątaniem, czyszczenie toalety zdecydowanie znajduje się na szczycie listy. Nikt nie chce tego robić, każdy chce z niej tylko korzystać i to tak szybko, jak to tylko możliwe. Na szczęście jednak jest prosty i niewymagający zaangażowania trik na czyszczenie toalety, bez narażania się na kontakt z bakteriami.

Możesz użyć tylko kilku podstawowych składników, by uzyskać idealną czystość toalety i wszystkie je zapewne masz teraz w domu bądź łatwo możesz je kupić w większości sklepów.

Najlepsze zaś jest to, że potrzebujesz tylko trzech minut na sprzątanie. Oto, czego potrzeba.

Materiały:

1. gumowe rękawice
2. szczoteczka do zębów
3. szczotka do czyszczenia toalety
4. uniwersalny środek czyszczący
5. papierowe ręczniki
6. środek do czyszczenia toalet

Krok 1: spryskaj uniwersalnym środkiem czyszczącym całą toaletę z wierzchu od góry do dołu
Krok 2: zastosuj środek do czyszczenia toalet tylko pod obrzeżem muszli klozetowej
Krok 3: użyj papierowych ręczników, by wytrzeć mokrą toaletę, ponownie od góry do dołu. Często zmieniaj ręczniki.
Krok 4: użyj szczoteczki do zębów do wyszorowania trudno dostępnych miejsc
Krok 5: pozwól środkowi do czyszczenia muszli zadziałać, a następnie użyj szczotki do wyczyszczenia klozetu wewnątrz misy.
Krok 6: Wyczyść szczotkę pod strumieniem wody.
Krok 7: osusz ją.

Sposób ten działa błyskawicznie, rzeczywiście można z jego pomocą wyczyścić WC w trzy minuty. Jest to sposób, który pozostawia klozet zarówno czysty, jak i wolny od zarazków.

W celu uniknięcia kontaktu z bakteriami upewnij się, że masz dwie pary gumowych rękawic do czyszczenia i jedne z nich wykorzystuj tylko w kuchni, a inne tylko w łazience. To samo odnosi się do szczoteczki do czyszczenia – nie używaj jej w całym domu! Upewnij się, że masz osobną szczoteczkę do czyszczenia łazienki, a nawet specjalnie do WC. Z tego też powodu lepsze jest wykorzystywanie papierowych ręczników do mycia sedesu niż szmatki, bo można je po prostu wyrzucić, mając pewność, że nie przenosi się bakterii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.