Tym sposobem wyczyścisz toaletę w 3 minuty!

Jeśli chodzi o niewdzięczne czynności związane ze sprzątaniem, czyszczenie toalety zdecydowanie znajduje się na szczycie listy. Nikt nie chce tego robić, każdy chce z niej tylko korzystać i to tak szybko, jak to tylko możliwe. Na szczęście jednak jest prosty i niewymagający zaangażowania trik na czyszczenie toalety, bez narażania się na kontakt z bakteriami.

Możesz użyć tylko kilku podstawowych składników, by uzyskać idealną czystość toalety i wszystkie je zapewne masz teraz w domu bądź łatwo możesz je kupić w większości sklepów.

Najlepsze zaś jest to, że potrzebujesz tylko trzech minut na sprzątanie. Oto, czego potrzeba.

Materiały:

1. gumowe rękawice
2. szczoteczka do zębów
3. szczotka do czyszczenia toalety
4. uniwersalny środek czyszczący
5. papierowe ręczniki
6. środek do czyszczenia toalet

Krok 1: spryskaj uniwersalnym środkiem czyszczącym całą toaletę z wierzchu od góry do dołu
Krok 2: zastosuj środek do czyszczenia toalet tylko pod obrzeżem muszli klozetowej
Krok 3: użyj papierowych ręczników, by wytrzeć mokrą toaletę, ponownie od góry do dołu. Często zmieniaj ręczniki.
Krok 4: użyj szczoteczki do zębów do wyszorowania trudno dostępnych miejsc
Krok 5: pozwól środkowi do czyszczenia muszli zadziałać, a następnie użyj szczotki do wyczyszczenia klozetu wewnątrz misy.
Krok 6: Wyczyść szczotkę pod strumieniem wody.
Krok 7: osusz ją.

Sposób ten działa błyskawicznie, rzeczywiście można z jego pomocą wyczyścić WC w trzy minuty. Jest to sposób, który pozostawia klozet zarówno czysty, jak i wolny od zarazków.

W celu uniknięcia kontaktu z bakteriami upewnij się, że masz dwie pary gumowych rękawic do czyszczenia i jedne z nich wykorzystuj tylko w kuchni, a inne tylko w łazience. To samo odnosi się do szczoteczki do czyszczenia – nie używaj jej w całym domu! Upewnij się, że masz osobną szczoteczkę do czyszczenia łazienki, a nawet specjalnie do WC. Z tego też powodu lepsze jest wykorzystywanie papierowych ręczników do mycia sedesu niż szmatki, bo można je po prostu wyrzucić, mając pewność, że nie przenosi się bakterii.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.