Jak się tańczy na weselu?

Są osoby, dla których wesela i w ogóle imprezy, na których się tańczy, to okazja do świetnej zabawy, są jednak i tacy, którzy unikają ich jak ognia, gdyż tańczyć nie chcą, nie potrafią, boją się itp., co może wynikać m.in. z totalnego braku wyczucia rytmu… albo nieumiejętnych nauczycieli w przeszłości.

Na weselu tańczy się w parach, co często może krępować, zwłaszcza jeżeli chodzisz na dyskoteki, gdzie unikasz takiej formy tańca i tańczysz przede wszystkim w kółku, w pojedynkę. Nie martw się jednak – i taka forma tańca występuje często na przyjęciach weselnych, zwłaszcza nowoczesnych, więc będziesz mieć możliwość, aby się dobrze bawić.

Opanuj podstawowe tańce – dwa na jeden, polkę, walca. Jeżeli to dla Ciebie czarna magia, obejrzyj kilka filmów z tańczącymi parami, ćwicz podstawowe kroki z drugą osobą, wychodź na imprezy i nie bój się tańczyć w parze.

W razie dalszych problemów z opanowaniem tanecznych umiejętności zapisz się na kurs tańca, na którym poznasz najważniejsze zasady i zostaniesz poinstruowany przez wykwalifikowanego instruktora, który wyjaśni Twoje wątpliwości, skoryguje błędy, powie, co robisz nie tak itp. Najlepiej wybierz się na taki kurs tańca z partnerem – dzięki temu nauczycie się tańczyć razem, dogracie się już na kursie, dzięki czemu później, na weselu, będzie wam o wiele łatwiej.

Kursy tańca i w ogóle nauka tańca przed weselami polecane są wszystkim, jednak szczególnie powinni zwrócić na nią uwagę przyszłe młode pary, na których skupia się z reguły uwaga ogółu. Ale i one powinny pamiętać, że taniec to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy.

Jak się tańczy na weselu? – porady video

Pokaz tańca i naukę tańca na weselu przedstawia poniższy film.

Zabawny pierwszy taniec.

3.5/5 - (11 votes)

One Response

  1. Nauka Tańca Gdańsk 27 sierpnia 2018

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.