Jak dobrze wyglądać przez cały dzień?

Jak dobrze wyglądać przez cały dzień?

Jak dobrze wyglądać przez cały dzień?

Dobre samopoczucie to gwarancja dobrego wyglądu, dlatego tak ważny jest higieniczny i zdrowy styl życia. Jeśli dodatkowo stosuje się odpowiednie kosmetyki można zapewnić sobie piękny i atrakcyjny wygląd od rana do wieczora. Oto kilka cennych porad.

1. Po pierwsze należy pamiętać, że sen jest najlepszym kosmetykiem. Jeśli stale zarywamy noce nic dziwnego, że nasza cera wygląda szaro, brzydko, a nasze oczy są podkrążone. Nie wysypiając się z pewnością nie będziemy wyglądać dobrze i świeżo.

2. Kawa i małe co nieco doda nam energii oraz podniesie ilość endorfin. Warto więc pozwolić sobie od czasu do czasu na odrobinę przyjemności, w końcu, gdy jesteśmy szczęśliwi wyglądamy pięknie! Oczywiście nie można przesadzać z ilością kawy ani słodkości, które mogą być zgubne dla figury.

3. Nigdy nie zapominaj o zmyciu makijażu przed snem, nawet jeśli jesteś bardzo zmęczona. Pozostawiony na twarzy makijaż fatalnie wpływa na cerę i nie pozwala skórze oddychać wtedy, kiedy powinna się zregenerować.

4. Naprzemienny prysznic jest bardzo zdrowy i niezwykle korzystny dla naszej skóry, dlatego korzystaj z niego jak najczęściej. Oczywiście po prysznicu lub kąpieli nie zapominaj o nawilżeniu skóry przy pomocy odpowiednich balsamów i kremów.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.