Jak grać w makao

Sypialnia w stylu glamour

sypialnia w stylu glamour

Sypialnia w stylu glamour musi błyszczeć!

Styl glamour jest od dłuższego już czasu bardzo popularny praktycznie we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli chcemy poczuć się jak gwiazdy, możemy wprowadzić także do swej sypialni typowy dla tego stylu przepych, blask i olśniewające, magiczne przedmioty.

Wbrew pozorom, wcale nie wymaga to od nas nie wiadomo jakich nakładów, gdyż przepych wcale nie polega na tym, by otaczające nas przedmioty były bardzo kosztowne, ale po prostu by odpowiednio się prezentowały.

Co powinno znaleźć się w sypialni glamour?

Na początku trzeba zaznaczyć, że glamour to przede wszystkim blask, więc sypialnia zaaranżowana w tym stylu musi błyszczeć, a to na pewno nie będzie dobre dla każdego i najpierw musimy się zastanowić, czy aby na pewno będziemy się dobrze czuć w takim połyskliwym otoczeniu. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy na początek zaopatrzyli się w lśniące meble.

Lśniące – czyli zarówno o gładkich, błyszczących powierzchniach, jak i ozdobione świecącymi elementami. Znalezienie takiego wyposażenia nie powinno dla nas stanowić większego problemu. Poza tym musimy zadbać, by tkaniny znajdujące się w naszej sypialni były połyskliwe i lejące.

Żyrandol powinien być taki, by jak najbardziej błyszczał i by rozpraszał światło po całym pomieszczeniu, warto także porozstawiać w całym pokoju lampki. Doskonałym pomysłem jest również zaopatrzenie się w kryształowe i szklane przedmioty, np. wazony, karafki czy miseczki, i porozstawianie ich w różnych częściach pokoju, by – podobnie jak żyrandol – „łapały” i rozpraszały światło.

Ponadto w naszej sypialni nie powinno zabraknąć kolorów takich jak złoto i srebro, a także brokatu, w różnej formie.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.