Pieć pysznych drinków na Halloween

5 Pysznych Drinków na Halloween

Halloween to czas, kiedy możesz się zabawić i wypróbować nowe smaki. Jeśli szukasz pomysłu na drinki, które będą idealne na tę okazję, mamy dla Ciebie 5 pysznych propozycji.

1. Cytrynowo-miętowy Zombie

Ten drink jest łatwy do przygotowania i ma orzeźwiający smak. Składniki: 2 łyżki cukru trzcinowego, 1/4 soku z cytryny, 1/4 soku z limonki, 1/4 soku z mięty, 2 łyżeczki syropu grenadine, 2 łyżeczki likieru Blue Curacao, 1/2 szklanki lodu i 1/2 szklanki wody gazowanej. Wszystkie składniki należy wymieszać w shakerze i przelać do kieliszka.

2. Czerwony diabeł

Ten drink jest idealny dla tych, którzy lubią mocniejsze napoje. Składniki: 2 łyżki cukru trzcinowego, 1/4 soku z cytryny, 1/4 soku z limonki, 2 łyżeczki syropu grenadine, 2 łyżeczki likieru Blue Curacao, 1/2 szklanki lodu i 1/2 szklanki wódki. Wszystkie składniki należy wymieszać w shakerze i przelać do kieliszka.

3. Mrożona czarna porzeczka

Ten drink jest idealny dla tych, którzy lubią owocowe smaki. Składniki: 2 łyżki cukru trzcinowego, 1/4 soku z cytryny, 1/4 soku z limonki, 2 łyżeczek syropu czarnej porzeczki, 2 łyżeczek likieru Blue Curacao, 1/2 szklanki lodu i 1/2 szklanki mrożonego jogurtu naturalnego. Wszystkie składniki należy wymieszać w shakerze i przelać do kieliszka.

4. Kremowa dynia

Ten drink jest idealny dla tych, którzy lubią deserowe napoje alkoholowe. Składniki: 2 łyżki cukru trzcinowego, 1/4 soku z cytryny, 1/4 soku z limonki, 2 łyżeczek syropu dyniowego lub puree dyniowego (można użyć gotowej mieszaniny), 2 łyżeczek likieru Blue Curacao ,1/2 szklanki lodu i 1/2 szklanki whisky lub rumu. Wszystkie składniki należy wymieszać w shakerze i przelac do kieliszek.

5. Likier bananowo-kokosowy

Ten drink jest idealny dla tych, którzy lubią egzotykę. Składniki: 2 łyżki cukru trzcinowego ,1/4 soku z cytryny ,1/4 soku z limonki ,2 łyzeczek syropu bananowego ,2 lyzeklikieru Blue Curacao ,1/2 szlanki lodu ,1/2 szlanki likieru bananowego lub likieru kokosowego .Wszystkie skladniki nalez ywymieszac w shakerze i przelac do kieliszek.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.