Jak zorganizować wieczór panieński

Jak zorganizować wieczór panieński?

Jak zorganizować wieczór panieński?

Jak zorganizować wieczór panieński?

Wieczór panieński można określić jako ostatnią noc prawdziwego szaleństwa i wolności dla przyszłej Pani Młodej. Jego organizacji powinny podjąć się jej najlepsze przyjaciółki.

Najczęściej wieczór panieński planuje się na tydzień, dwa przed ślubem. Organizatorki wieczoru panieńskiego powinny dotrzeć do jak największej liczby dobrych znajomych przyszłej Pani Młodej, poinformować je o dokładnej dacie i godzinie imprezy, miejscu, przebiegu i ewentualnych kosztach.

Wieczór panieński powinien być prezentem dla przyszłej mężatki, dlatego najlepiej, aby do końca pozostał tajemnicą. Panią Młodą można ewentualnie poinformować o jego terminie i miejscu, można też zaprosić ją na imprezę czy spotkanie, nie zdradzając uprzednio, że będzie to właśnie wieczór panieński.

Bardzo często wieczór panieński zaczyna się w prywatnym mieszkaniu, a potem przenosi do konkretnego lokalu. Warto podkreślić to, że jest się grupą, np. poprzez podobne stroje (ciekawym pomysłem jest np. przebranie się grupy organizatorek za mężczyzn czy koszulek z napisem „Wieczór panieński Moniki” itp.), oczywiście Panna Młoda powinna się z tej grupy wyróżniać.

Nieodzownym elementem są również atrakcje, np. zaproszenie tancerza, wręczanie upominków (także takich pikantnych), wieczór w kręgielni, w ośrodku SPA, w apartamencie z jacuzzi itp. Warto też przygotować tort, który Panna Młoda może kroić w ramach treningu przedślubnego, a także robić wiele zdjęć – album z nimi będzie świetnym dodatkiem do ślubnego prezentu.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.