Jak wstawić obrazek na forum?

Aby wstawić na forum obrazek czy zdjęcie, najlepiej jest skorzystać z serwisu hostingowego, np. www.imageshack.us czy www.tinypic.pl.

Jak to zrobić, opisujemy poniżej.

Porady, jak wstawić obrazek na forum

  1. Wejdź na stronę www.imageshack.us i kliknij przycisk BROWSE. Pojawi się okienko, dzięki któremu z dysku swojego komputera będziesz mógł wysłać na serwer ImageShack’a wybrany przez siebie obrazek lub obrazki.
  2. Kolejnym ważnym elementem jest opcja Zmiana rozmiaru obrazu, która pozwoli Ci wybrać rozmiar, jaki powinno mieć Twoje zdjęcie. Na forum najlepiej sprawdzi się 800×600 lub 640×480 – dzięki temu nie rozjedzie się tabela forum i wszystko będzie bardziej przejrzyste.
  3. Warto też zwrócić uwagę na tabelkę z nazwami zdjęć, które wybrałeś. Zastanów się, czy na pewno chcesz je wysłać na serwer, czy chcesz któreś usunąć lub dodać coś jeszcze.
  4. Jeżeli masz już przygotowane wszystkie zdjęcia, jakie chcesz dodać na serwer, kliknij Prześlij teraz i poczekaj, aż dodane przez Ciebie zdjęcia załadują się. Zostaniesz wówczas przekierowany automatycznie na stronę, skąd będziesz mógł skopiować link lub linki do wybranych przez Ciebie zdjęć. Linków będzie kilka, wybieramy Direct Link, kopiujemy i wklejamy na forum w znaczniku [img]DIRECT LINK[/img].

Jak wstawić obrazek na forum? – porady video

Poniżej film ilustrujący wstawianie obrazka czy zdjęcia na forum.

5/5 - (2 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.