kółka z dymu

Jak puszczać kółka z dymu?

Chcesz puszczać kółka z dymu? Po pierwsze, aby ci się udało musisz mieć gęsty dym, po drugie najlepiej jest próbować zrobić to w pomieszczeniu, aby nie przeszkadzały ci podmuchy wiatru.

  • Dobrze zaciągnij się dymem z papierosa lub z cygara i zatrzymaj go przez moment w płucach
  • Połóż język na dnie jamy ustnej i cofnij go do tyłu, przez co zablokujesz gardło
  • Otwórz powoli usta i ułóż je w kształt litery O
  • Bardzo powoli wydmuchuj dym z ust i ruszaj szczęką, cofając ją a następnie znów wypychając do przodu.

Pamiętaj, że nie zawsze za pierwszym razem uda ci się puszczać kółeczka z dymu, przeważnie potrzebny jest dłuższy trening :)

Jak puszczać kółka z dymu

Jak zrobić kółka z dymu ?

Aby zrobić kółka z dymu, wykonaj poniższe kroki:

  1. Przygotuj się: Upewnij się, że jesteś w spokojnym miejscu z niewielkim przepływem powietrza. Wiatr lub wentylatory mogą zakłócić kształt kółek dymu.
  2. Weź łyk dymu: Weź głęboki łyk dymu z papierosa, cygara, fajki wodnej lub e-papierosa. Dym musi pozostać w jamie ustnej, a nie w płucach.
  3. Uformuj usta: Uformuj usta w kształcie litery „O”, zwężając je tak, aby utworzyć mały otwór. Język powinien być spoczywać na dnie jamy ustnej.
  4. Delikatny pchnięcie: Zamiast dmuchać dym przez usta, użyj delikatnego pchnięcia podniebienia miękkiego (tylna część podniebienia) lub krótkich, cichych kaszlnięć, aby wypchnąć dym przez usta. To pchnięcie powinno być bardzo lekkie, a dym powinien płynąć z ust.
  5. Kontroluj kółka: Obserwuj, jak dym opuszcza usta i tworzy kółka. Z czasem nauczysz się kontrolować kształt i wielkość kółek poprzez zmianę siły pchnięcia oraz kształtu i wielkości otworu ust.

Wymaga to nieco praktyki, aby opanować tę umiejętność, ale z czasem zaczniesz tworzyć kółka z dymu coraz lepszej jakości. Pamiętaj, że palenie tytoniu i używanie e-papierosów wiąże się z ryzykiem dla zdrowia, dlatego warto zastanowić się nad konsekwencjami zanim zdecydujesz się na próbę tworzenia kółek dymnych.

Jak puszczać kółka z dymu – wideo porady

Kółeczka z dymu

3.1/5 - (18 votes)

One Response

  1. Gal 14 lutego 2014

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.