Jak być atrakcyjnym

Jak być atrakcyjnym?

atrakcyjny mężczyzna

Jak być atrakcyjnym?

Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, a jednak zawsze zwracamy na to uwagę. W przypadku mężczyzn jednak nie tylko on ma znaczenie, ale również charakter i cechy osobowości.

Atrakcyjny mężczyzna to również mężczyzna zadbany, dbający o własny wygląd i będący dżentelmenem. Te wszystkie składowe tworzą całość w oczach kobiety, która może uznać mężczyznę za atrakcyjnego lub też nie.

Wzorzec atrakcyjnego mężczyzny

Ostatnio wiele mówi się o ideale mężczyzny. Powstał również pewien wzorzec, który zawiera cechy męskie wpływające na jego ocenę przez kobiety. W tym przypadku mówimy jednak tylko o cechach fizycznych, a więc budowie ciała i wyglądzie zewnętrznym.

Wzór męskiej urody

 •     Symetryczna twarz i ciało
 •     Czysta, zadbana skóra
 •     Wzrost – im wyższy jest mężczyzna, tym bardziej atrakcyjny w oczach kobiety
 •     Duże barki, wąska talia i biodra
 •     Zdrowe, białe zęby
 •     Duży podbródek
 •     Płaski brzuch i tężyzna fizyczna
 •     Jędrne pośladki
 •     Wyraźnie zarysowane oczy

Jak być atrakcyjnym mężczyzną?

Każdy mężczyzna może być atrakcyjny dla kobiety, jeśli tylko zadba o pewne cechy, które dla kobiet są bardzo ważne.

Bądź pewny siebie: Nie ma nic gorszego, niż niezdecydowany mężczyzna. Twoje ruchy i gesty są dla kobiet bardzo ważne, dlatego nie okazuj swojego niezdecydowania. O pewności siebie świadczy również to czy rozmawiając z kobietą patrzysz jej prosto w oczy czy rozglądasz się w popłochu dookoła. Rób to, na co masz ochotę. Nie bój się złapać dziewczyny za rękę i powiedzieć tego, co czujesz. Nic tak nie wpływa na Twoją atrakcyjność, jak posiadanie własnego zdania. Dzięki temu kobieta wie, że jesteś pewny siebie i znasz swoją wartość, a przede wszystkim potrafisz bronić swoich racji.

Bądź nieprzewidywalny: Każda kobieta uwielbia u mężczyzny nieprzewidywalność (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i spontaniczność. Postaraj się zaskoczyć kobietę robiąc coś, czego nigdy by się ona po Tobie nie spodziewała. Dzięki temu nie popadniesz w monotonię i nie staniesz się nudny dla kobiety. Nieprzewidywalność to nie tylko prezenty bez okazji, to również namiętny, nieoczekiwany pocałunek, plany na wieczorne wyjście czy spontaniczny wspólny wyjazd na wycieczkę.

Bądź liderem: Kobiety uwielbiają silnych i odważnych mężczyzn. Zaskocz kobietę swoją niebanalną propozycją, ciekawym pomysłem, wypracuj w grupie swoich znajomych pozycję, na której będąc i wyrażając własne zdanie będziesz miał poważanie i posłuch u innych. Po prostu wyróżniaj się z tłumu, nie wtapiaj się w niego.

Miej poczucie humoru: Jeśli będziesz umiał rozbawić kobietę, to wiedz, że bardzo wiele zyskasz w jej oczach. Facet atrakcyjny to facet z poczuciem humoru, który nie tylko potrafi opowiedzieć śmieszny kawał, ale taki, który także potrafi się sam z siebie śmiać. Jeśli do tego dodasz choć odrobinę arogancji możesz być pewny, że będziesz dla niej jeszcze bardziej atrakcyjny. W ten sposób również pokazujesz kobiecie, że nie jesteś sztywniakiem.

Bądź konsekwentny: Atrakcyjny mężczyzna powinien mieć swój cel w życiu i konsekwentnie do niego dążyć. Nie poddawaj się przy pierwszym niepowodzeniu, ale wyciągaj wnioski i idź dalej po upragnioną nagrodę. Dzięki temu kobieta będzie wiedziała, że chcesz coś więcej w swoim życiu osiągnąć.

Miej wymagania: Nie może być Ci wszystko jedno. Postaw kobiecie wymagania. Mów, że nie tylko wygląd jest ważny, ale również to czy potrafi ona ugotować obiad i zadbać o dom. Zwróć jej uwagę, jeśli przeklina dając do zrozumienia, że Tobie to nie odpowiada. Nie bój się mieć oczekiwań względem kobiety i otwarcie o nich mówić.

Bądź choć odrobinę tajemniczy: Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni nie od razu pokazują wszystkie karty. Nutka tajemniczości jest jak najbardziej wskazana.

Nie daj sobą manipulować: Nie pozwól, aby kobieta Tobą rządziła czy manipulowała. Dzięki temu będziesz dla niej prawdziwym wyzwaniem. Powinieneś mieć także swoje życie i nie każdą chwilę spędzać z kobietą. Znajdź czas na spotkania ze znajomymi i własne hobby. Kobieta powinna być dla Ciebie ważna, ale nie najważniejsza.

Jak być atrakcyjnym

5/5 - (1 vote)

2 komentarze

 1. olho 18 grudnia 2013
 2. Daniel 29 grudnia 2013

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.