Eksportowanie poczty z Outlook Express do Windows Live

Eksportowanie poczty z Outlook Express do Windows Live

Outlook Express to bezpłatny program pocztowy, który jest częścią systemu operacyjnego Microsoft Windows. Program ten służy do przechowywania wiadomości e-mail i umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości. Windows Live to usługa internetowa firmy Microsoft, która oferuje dostęp do wielu aplikacji, w tym programu pocztowego. Jeśli chcesz przenieść swoje wiadomości z Outlook Express do Windows Live, możesz to zrobić za pomocą kilku prostych kroków.

Krok 1: Utwórz plik Eksportu

Aby rozpocząć proces eksportowania, musisz najpierw utworzyć plik eksportu. Otwórz Outlook Express i kliknij na menu „Plik”. Następnie wybierz opcję „Eksportuj” i wybierz opcję „Wiadomości”. Pojawi się okno dialogowe, w którym będziesz mógł wybrać folder, do którego chcesz zapisać plik eksportu. Wybierz folder i nazwij plik. Następnie kliknij przycisk „Zapisz”.

Krok 2: Zaloguj się do Windows Live

Po utworzeniu pliku eksportu musisz się zalogować do swojego konta Windows Live. Przejdź do strony głównej usługi Windows Live i wprowadź swoje dane logowania. Po zalogowaniu się będziesz mógł przejść do następnego kroku.

Krok 3: Importuj plik Eksportu

Gdy już się zalogujesz, przejdź do sekcji Wiadomości i kliknij na opcję „Importuj”. Pojawi się okno dialogowe, w którym będzie można wybrać typ pliku eksportu (np. Outlook Express). Wybierz odpowiedni typ pliku i kliknij przycisk „Dalej”. Następnie podaj ścieżkę do pliku eksportu i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Krok 4: Zakończ import

Po zakończeniu importu twoja skrzynka odbiorcza powinna być pełna nowych wiadomości. Możesz teraz cieszyć się dostarczonymi wiadomościami i ustawieniami Outlook Express na swoim nowym koncie Windows Live.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.