Ciekawe wróżby na Andrzejki

Andrzejki – ciekawe wróżby na ten wyjątkowy dzień

Andrzejki to jedna z najbardziej lubianych imprez w naszym kraju. Każdego roku, w ostatnią sobotę listopada, spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną, aby świętować ten szczególny dzień. Wraz z nadejściem Andrzejek, pojawia się również tradycja wróżb. Wróżby na Andrzejki są bardzo popularne i każdy chce je przeprowadzić, aby dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości. Oto kilka ciekawych wróżb na Andrzejki.

Wróżba z butami

Ta wróżba jest bardzo prosta do wykonania. Wystarczy, że ustawisz buty wszystkich uczestników imprezy w jednym miejscu i poprosisz ich, aby każdy wybrał jeden but. Następnie każdy musi opisać swoje wrażenia dotyczące tego buta i powiedzieć co oznacza dla niego ten but. Na podstawie tych informacji można odgadnąć co czeka daną osobę w najbliższej przyszłości.

Wróżba z jabłkiem

Ta wróżba jest bardzo prosta do przeprowadzenia. Wystarczy, że każdy uczestnik imprezy weźmie jedno jabłko i pokroi je na trzy części. Następnie każda osoba musi wylosować jedną część jabłka i opisać co oznacza dla niego ta część jabłka. Na podstawie tych informacji można odgadnąć co czeka daną osobę w najbliższej przyszłości.

Wróżba z monet

Ta wróżba również jest bardzo prosta do przeprowadzenia. Wystarczy, że każdy uczestnik imprezy weźmie jedną monetę i umieści ją na stole. Następnie każda osoba musi losować monetę i opisać co oznacza dla niego ta moneta. Na podstawie tych informacji można odgadnąć co czeka daną osobę w najbli

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.