Jak modnie się umalować? Trendy na 2015 rok

Lubisz podążać za nowinkami w świecie mody? To świetnie, bo ten artykuł jest skierowany właśnie do takich osób. Sprawdź, co nowego proponują nam światowi projektanci i przetestuj to na sobie!

Smoky eye

W dalszym ciągu na światowych wybiegach króluje makijaż w stylu smoky eye, czyli tzw. przydymione oko. Choć jest ciągle modny, to jednak w wykonaniu okazuje się niezwykle trudny, w każdym razie nie dla amatora. Kluczową rolą w wykonaniu takiego rodzaju makijażu jest świetna regulacja brwi.

Najmodniejsze przydymione oko wykonuje się przy użyciu czerni i brązu. Przy takim makijażu usta pozostawia się w naturalnym kolorze, najlepiej jasnym.

Kreski

Kolejnym trendem w sezonie wiosna lato 2013 jest kolorowa kreska na powiece. Bardzo modne są żywe, soczyste i intensywne kolory, m.in. błękit, zieleń, żółty czy pomarańcz. To właśnie taki makijaż proponuje nam Kenzo czy M. Kors. Kreską okalamy całe oko, pozostawiamy wolną przestrzeń jedynie pod dolną linią rzęs.

Nude

Wielu znanych projektantów nadal ubóstwia nieśmiertelny nude w różnych wydaniach. Wśród zwolenników znajdziemy takie osobistości, jak Ralph Laurem czy Valentino. Taki makijaż jest delikatny, subtelny. Usta malujemy cielistą pomadką albo błyszczykiem, zaś oczy malujemy cieniami w kolorze ecru, beżu z fioletem czy różem. I na koniec – róż na policzkach. Wszystko ultra delikatnie i naturalnie.

Rzęsy

Kolejną nowinką w dziedzinie makijażu są  „potargane rzęsy”. Bardzo łatwo uzyskać taki efekt, ponieważ wyglądem przypomina nałożenie zbyt wielu warstw tuszu, przez co rzęsy wyglądają na sklejone i mocno pogrubione.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.