Pozbądź się zatrzymanych płynów i szybko schudnij

Zatrzymanie płynów to dolegliwość, która może spotkać każdego. Pewne jest, że istnieje więcej niż dziesięć czynników, które mogą mieć wpływ na to, jak nasze ciało pozbywa się płynów. Zły proces powoduje uczucie obrzmienia, które jest podobne do nadwagi i niestety jest trudne do zwalczenia, chyba ze zastosuje się poniższe kroki.

Warto skorzystać z dwóch roślin, a jeśli towarzyszą one diecie niskosodowej i ćwiczeniom wykonywam przez pół godziny 4 razy w tygodniu, da to wyniki, jakich szukaliśmy od dłuższego czasu.

Pierwszą rośliną jest boldo

Jej liście stosowane są od dawna do zwalczania tego problemu. Wspomagają też spalanie tłuszczu i usuwają problemy z trawieniem. Wskazane jest spożywać je 2 razy w tygodniu po każdym posiłku, by można było zobaczyć szybkie rezultaty, są one jednak niestety tylko na krótką metę.Wystarczy użyć liści boldo i przygotować silnie skoncentrowany napar.

Należy użyć 3 gramów, czyli ćwierć łyżeczki. Można dodać miód do smaku lub skórkę pomarańczową, by napój był smaczny.

Na drugim miejscu znajduje się skrzyp

Wiele osób widuje go w sklepach ze zdrową żywnością, ponieważ jest uważany za roślinę o bogatych właściwościach leczniczych. Ma wiele zastosowań, między innymi służy jako środek zwalczający zatrzymywanie płynów oraz wspomagający utratę wagi.
Wystarczy pełna łyżeczka skrzypu, szklanka wody, trochę soku z cytryny i dowolny słodzik, by przygotować napar. Można go spożywać zawsze kiedy chcemy, ale nie należy przekraczać 2 tygodni kuracji.

One Response

  1. dkwadrat 15 września 2016

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.