Jak się ubrać na wesele?

Przygotowując kreację na wesele, warto pamiętać o kilku prostych zasadach.

Przedstawiamy je poniżej. Zapraszamy do lektury!

Wskazówki, jak się ubrać na wesele

Po pierwsze, kreację należy wybrać odpowiednio wcześnie, aby móc dobrać dodatki, buty (najlepiej wygodne!), a także mieć więcej czasu dla siebie przed imprezą.

Po drugie, nie należy ślepo kierować się aktualnymi trendami – owszem, są ważne, ale nie do każdego pasują i nie każdy czuje się komfortowo i swobodnie w najnowszych modowych hitach. Czasami warto postawić na klasykę, zwłaszcza, że kościół to miejsce, gdzie obowiązuje określony strój – jeżeli jest zbyt wyzywający czy odważny, warto zastanowić się nad żakietem, szalem lub płaszczem.

Po trzecie, trzeba pamiętac, że biel jest zarezerwowana dla panny młodej i nie wypada z nią konkurować. Unikajmy też raczej czarnych kreacji, gdyż czerń to kolor żałoby – pozwolić sobie na nią mogą jedynie osoby z dalszej rodziny albo spośród znajomych, ale nawet w ich wypadku najlepiej ożywić ją kolorowymi dodatkami.

Po czwarte, można się także zdecydować na założenie eleganckich spodni – najlepiej połączyć je z tuniką, topem czy gorsetem.

Po piąte – raczej unikajmy cekinów, brokatów, wybierajmy raczej kwiaty, grochy czy paski, które pomogą także ukryć mankamenty figury i modelować sylwetkę.

 

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.