Jak poznać charakter człowieka po kształcie jego brwi?

Brwi według sztuki czytania z twarzy wskazują na nasze oczekiwania, aspiracje, ambicje, a także na sposób, w jaki postępujemy, zarówno w stosunkach osobistych, jak i zawodowych. Należy jednak pamiętać, że ich cechy charakterystyczne są wzmocnione lub osłabione przez inne rysy twarzy.

 

Charakterystyka ogólna

brwi
Brwi idealne – brak wyraźnej charakterystyki.

Brwi łukowate – oznaczają osobę nietolerancyjną, zawziętą, ale i szczerą, upartą i zdecydowaną.

Brwi wygięte do góry – oznaczają osobę zmysłową, egoistyczną, ambitną, solidną i agresywną.

Brwi opadające – oznaczają osobę melancholijną, niedbałą, gderliwą, mającą negatywny stosunek do życia i zakompleksioną.

Brwi krótkie – oznaczają osobę namiętną, kapryśną, apodyktyczną, przenikliwą i o dużym poczuciu humoru.

Brwi proste – oznaczają osobę opanowaną, stanowczą, autokratyczną, wnikliwą i cechującą się dużym praktycyzmem.

Brwi kanciaste – miewają je osoby amoralne, śmiałe, wyraziste, chętnie podejmujące ryzyko i o atrakcyjnej powierzchowności.

Brwi zaokrąglone – mają je osoby despotyczne, lubiące komfort, zachłanne, ostrożne i zaborcze.

Brwi w kształcie półksiężyca – oznaczają osobę towarzyską, zdyscyplinowaną, komunikatywną, twórczą i o dużym wdzięku osobistym.

Brwi w kształcie wierzby – oznaczają osobę romantyczną, przekonującą, ale jednocześnie niegodną zaufania, mądrą i bystrą.

Brwi półokrągłe – oznaczają osobę sztuczną, wesołą, rodzinną, układną i niezdecydowaną.

Brwi Lwa (czyli bardzo gęste) – oznaczają osobę apodyktyczną, wspaniałomyślną, dogmatyczną, euforyczną i wierną.

Brwi zrośnięte – miewają je osoby wojownicze, nieopanowane, władcze, lubiące współzawodnictwo i zapalczywe.

Szersza charakterystyka

Brwi idealne
W niektórych wypadkach wzorzec idealnego kształtu brwi może różnić się w zależności od kultury lub rasy, lecz generalnie rzecz biorąc, włosy idealnych brwi powinny być wprawdzie nieco bardziej szorstkie niż te porastające głowę, jednak nie tak sztywne jak inne włosy na ciele człowieka. Modelowe brwi rosną w tym samym kierunku i nie ma wśród nich zbyt wielu niesfornych pojedynczych włosków.

Idealne brwi zawsze harmonizują z kształtem kości twarzy pod nimi, zaś ich łuk nie może być ani zbyt głęboki, ani zbyt płytki. Ponadto nie powinny opadać gwałtownie na żadnym końcu, natomiast końce zewnętrzne muszą się nieco zwężać. Brwi powinny być równe, z zaznaczoną przestrzenią pozbawioną włosów między nimi. Jest pożądane, by szerokość tej przestrzeni harmonizowała z generalnym rozmiarem twarzy – nie może być ona zbyt mała lub zbyt duża i z pewnością nie szersza niż szerokość dwóch palców.

Niemal każdy może mieć idealne brwi, jeżeli zada sobie trud starannego wyskubania części włosków i nadania pozostałym odpowiedniego kształtu. Skutek estetyczny jest jedną kwestią, zaś rezultat czytania z twarzy – drugą. Zmiany przeprowadzone w niektórych obszarach twarzy mogą wywrzeć wpływ na charakter człowieka, więc dzięki brwiom można poznać nasz prawdziwy charakter nawet jeśli ich wygląd odbiega od pierwotnego.
Szczęśliwa osoba, której brwi są w naturalny sposób idealnie ukształtowane, nie może oczywiście spodziewać się, że jej życie będzie przebiegać od początku do końca bez najmniejszego zakłócenia. Jest jednak mało prawdopodobne, by napotkała na trudności w realizowaniu swoich ambicji i aspiracji. Jednostka taka może żywić wiele nadziei i wierzyć, że w końcu uda się jej je spełnić.

 

Brwi łukowate
Są one bardzo bliskie ideału: tworzą elegancki, starannie ukształtowany łuk, ich rozmiar jest odpowiednio wyważony, z delikatnymi, prostymi włoskami płasko przylegającymi do skóry. Niepomyślne okoliczności życiowe wydają się po prostu nie istnieć dla tych ludzi. Zdarzają się oczywiście, ale osoby o łukowatych brwiach zwykle je lekceważą lub też postrzegają jako wyzwanie albo przynajmniej źródło motywacji. Niesprzyjające wydarzenia następują nie po to, by przeszkodzić tym osobom w realizacji ich celów, lecz aby dodać smaku ich życiu, stworzyć przeszkodę w celu uwydatnienia przyjemności ich przezwyciężenia. Wydaje się, że osoby te zawsze mają szczęście i odnoszą sukcesy dzięki pomyślnym zrządzeniom losu. W rzeczywistości bardzo ciężko na to pracują. Czynią to jednak z dużą zręcznością, wykazując się przy tym wielkimi zdolnościami. Można odnieść wrażenie, że praca nie wymaga od nich żadnego wysiłku. Ludzie ci kochają dostatnie życie, smaczną kuchnię, wygodny dom i partnera, który odpowiada ich własnej, zmysłowej naturze. Kiedy te aspiracje zostaną zaspokojone, okazują się osobami niewymagającymi i wyrozumiałymi, a życie z nimi jest przyjemne i romantyczne. Niemniej jednak aksamitna rękawiczka skrywa żelazną dłoń i partnera, który nie docenia ich siły woli lub bierze jowialność i dobrotliwość za ustępliwość, czeka srogi zawód.

Jeżeli osoba o klasycznie łukowatych brwiach będzie na przykład artystą, z pewnością nie znajdzie się w niej żadnego dyletanctwa: jej wizji zawsze towarzyszy praktyczność, a inwencji – pragmatyzm. Ten typ brwi wydaje się skłaniać człowieka raczej ku naukom humanistycznym niż przyrodniczym. We wszystkich je poczynaniach objawia się pewność siebie i spryt, a także prawdopodobnie nieprzeciętna inteligencja.

 

Brwi wygięte do góry
Stosunkowo grube brwi wygięte do góry , wznoszące się stromo, począwszy od centralnego punktu i zrównujące się nieco dopiero w pobliżu uszu, wskazują na determinację, upór i wytrwałość. Kiedy ludzie o tym kształcie brwi wyznaczają sobie określony cel, pragnienie osiągnięcia go skupiać będzie całą ich uwagę i na ogół powstrzymanie ich w dążeniu do niego jest niemożliwe. Osoby tego typu bez wahania wykorzystują ludzi dla zaspokojenia swoich ambicji. Pragnąć osiągnąć swój cel, gotowe są na wszystko. Dzieje się tak nie tylko w wypadku spraw związanych z karierą, ale także wówczas, gdy osoba taka spotyka kogoś, kto wydaje się idealnym czy pożądanym partnerem. Ludzi tych zazwyczaj bardzo pociąga seks. Mężczyźni stanowią uosobienie donżuana, panie zaś – kobiety fatalnej, i z pewnością mogą być równie niebezpieczne jak mężczyźni. Osoby te równie szybko, jak się zakochują, porzucają swoje zdobycze, dlatego przeważnie nie warto im ufać.

Zdarzają się sytuacja, kiedy nadmierna ambicja może przerodzić się w manię. Istnieje też ryzyko pojawienia się fanatyzmu. Wówczas cel jest postrzegany jako rzecz fundamentalna i najważniejsza, zaś inne względy są usuwane na bok. Gdy cel zostanie osiągnięty, może zarysować się kolejny problem. Osoby o brwiach wygiętych w górę często potrafią tak rozsmakować się w zdobytej władzy, że mogą w niewłaściwy sposób wykorzystać swoją siłę. Niekiedy pojawia się w nich pragnienie osiągnięcia pozycji dającej jeszcze większe korzyści i skłonność do egoizmu. Takich ludzi cechują też wielkie ambicje. Pojęcie nadziei jest całkowicie obce tym egocentrycznym osobom, które z góry zakładają, że ich życzenia zawsze zostaną spełnione.

Ludzie obdarzeni brwiami wygiętymi w górę mają również pozytywną stronę osobowości. Odznaczają się nadzwyczajną energią i determinacją, a także wielką szczerością, która jednak czasem może niektórych wprawiać w zakłopotanie.

 

Brwi opadające
Brwi takie zdecydowanie opadają, począwszy od najwyższego punktu znajdującego się pośrodku, i stają się zwykle nieco cieńsze w kierunku uszu. Najskuteczniejszym sposobem osiągnięcia sukcesu przez posiadacza takich brwi jest wytrwała, ciężka praca. Ludzie o opadających brwiach wykazują zdolność do tego typu wysiłków, zaś niezawodność i sumienność są ich cechami charakterystycznymi. Rozwijanie takich zalet może przynieść im sukces, o ile się na to oczywiście zdecydują.

Osoby o opadających brwiach mają zwykle do ofiarowania wiele miłości i uczucia, ale są zazwyczaj nieco nieśmiałe i brak im pewności siebie. Dochodzi jednak do przewrotnych sytuacji, kiedy znajdą się w stałym związku. Mogą wówczas bagatelizować pewne pozornie mało istotne problemy, które w rezultacie okazują się nie tak bardzo drugorzędne. Brak wiary w siebie oznacza też, że nauka miłości może być dla nich trudna. Dotyczy to zahamowań seksualnych, co urasta czasem do poważnego problemu, zwłaszcza jeśli w domu rodzinnym tej osoby był to temat tabu.

Ponadto można zauważyć analogie między życiem osobistym a publicznym tych osób: brak pewności siebie oznacza, że osoby te, żywiąc nadzieję na odniesienie sukcesu i osiągnięcie wysokiej pozycji zawodowej, a nawet władzy, nie są wcale przeświadczone o możliwości realizacji tych założeń. Ich czy wyrażają siłę, która może zostać wykorzystana do przeciwstawienia się podobnym, nieco negatywnym symptomom.

Opadające brwi mogą również oznaczać pewną skłonność do melancholii, sugerując możliwość popadania w depresję. Jeżeli w życiu tych osób nastąpi okres, w którym stanie się to prawdziwym problemem, zmiany ujawnią się prawdopodobnie między 31. a 34. rokiem życia.

 

Brwi krótkie
Krótkie brwi często świadczą o dużym ładunku zmysłowym i żywej postawie wobec seksu. Libido może być tak silne, że osoby o tego typu brwiach mają trudności ze zrelaksowaniem się i czerpaniem przyjemności z miłosnego aktu. W początkowej fazie związku próbują one niekiedy namówić swych partnerów czy partnerki na seks na przykład o nietypowej porze i wpadają w złość, gdy ich potrzeby nie zostają natychmiast zaspokojone. Osoby obdarzone krótkimi brwiami wykazują często wielkie upodobanie do zabawy. Lubią też ekscytujące relacje osobiste, toteż ich partnerzy nie mogą nudzić się u ich boku.

Ludzie o krótkich brwiach są niezależni, co staje im na przeszkodzie w stworzeniu trwałego związku. Zazwyczaj im krótsze brwi, tym krótszy romans. Istotnie, osoby te nie odznaczają się stałością w żadnej sferze swojego życia. Na przykład w karierze mogą wcześnie wspiąć się na szczyty, a następnie porzucić ją dla innej dziedziny. Po stronie pozytywów należy odnotować, że osoby te wykazują zdolność szybkiego myślenia, prędko i często przychodzą im do głowy dobre pomysły i mają wolę ich wcielania w życie. Niemniej jednak nie zawsze się z tym spieszą i długo mogą oczekiwać na sprzyjający – według nich – moment.

 

Brwi proste
Osoby o prostych brwiach charakteryzuje zdrowy rozsądek i praktyczność. Mogą one wykazywać taki zmysł praktycyzmu, że niejednokrotnie odrzucają wspaniałe pomysły lub śmiałe wyzwania ze względu na niepraktyczność – po prostu dlatego, że zawierają pewną dozę fantazji. Wprowadzenie ich w czyn osoby obdarzone prostymi brwiami uważają za absolutnie nierealne, nawet gdyby takie pomysły stanowiły oczywiste ułatwienie rozwiązania jakichś problemów. Wyobraźnia nie jest mocną stroną tego typu osób. Nie jest to jednak wada, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ponieważ w większości przypadków zwycięża determinacja w osiągnięciu bardzo jasno określonego celu, a wrodzony zmysł ostrożności i rozwagi sprawia, że żadne zbędne ryzyko nie zostaje podjęte. Patrzenie na życie przez różowe okulary nie pociąga ludzi o prostych brwiach – potrafią oni jasno sprecyzować swe ambicje, wytrwale dążą do ich realizacji i w końcu osiągają cel.

Choć mawia się, że proste brwi przynoszą szczęście, bardziej chodzi o to, że ich posiadacze nie przepuszczają nadarzających się okazji. Cechuje ich optymizm i duże poczucie humoru. Osoby takie umieją również dobrze gospodarować pieniędzmi, które zazwyczaj znajdują się w momencie, gdy są im potrzebne. Często słabą stroną ludzi, których natura wyposażyła w proste brwi, są związki osobiste, wprawdzie satysfakcjonujące, ale nie tak ciepłe, jak pragnąłby tego partner. Faktycznie bywają one dosyć przyziemne, a w sferze seksualnej nie zawierają wielu elementów fantazji i pomysłowości. Osoby te postrzegają sypialnię raczej jako miejsce, gdzie należy spełnić małżeński obowiązek aniżeli miejsce przyjemnego relaksu i gier miłosnych. Nie oznacza to jednak, że odnoszą się poważnie do kwestii prokreacji, wręcz przeciwnie: mogą nie planować dzieci, a gdy przyjdą one na świat, nie darzą ich bezgraniczną miłością, chociaż obowiązki rodzicielskie traktują poważnie i nie uchylają się od tej odpowiedzialności.

 

Brwi kanciaste
Brwi kanciaste mają niemal kształt trójkąta. Niższa linia jest prosta, górna wznosi się do centralnego punktu. Sugeruje to pewien stopień niepokoju i nerwowości.

Ludzie o kanciastych brwiach mają wielkie zasoby energii, zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej, oraz żywą inteligencję. Niestety, może to nasilić jeszcze tendencję do brania na siebie zbyt wielu obowiązków. Takie osoby często podejmują ryzyko lub spekulują, opierając się na niepewnych prognozach.
Wygląd i charakter posiadacza trójkątnych brwi może nosić znamiona dramatyzmu. Działa to silnie na osoby, które lubią pewien stopień teatralności w życiu codziennym. W kontaktach osobistych oznacza to często ogromną atrakcyjność, chociaż skłonność takich osób do niepokoju nie obiecuje trwałości. Osoby o kanciastych brwiach są zmienne w uczuciach i mogą być rozwiązłe. Wykorzystują swój wdzięk, by dokonać podboju, który zaspokoiłby ich duże potrzeby zmysłowe, po czym – niezależnie od tego, jak bardzo czarujący okaże się partner – za podszeptem swej niespokojnej natury szukają nowych przygód. W najgorszym przypadku ludzie tego typu nie potrafią zachować umiaru, toteż istnieje oczywiste niebezpieczeństwo dla ich zdrowia, jeżeli nie będą przestrzegać określonej dyscypliny.

Jeżeli lewa brew jest bardziej kanciasta niż prawa, u osób tych może pojawić się tendencja do nadużywania władzy nad ludźmi, gdy zaś prawa brew jest bardziej kanciasta od lewej, wykorzystywanie władzy może być niesprawiedliwe. Ponadto, jak to się często zdarza, brwi różniące się kształtem sugerują pewien stopień braku równowagi, a nawet skłonność do przemocy ich posiadacza.

 

Brwi zaokrąglone
Osoby o zaokrąglonych brwiach są zazwyczaj atrakcyjne, lubiane, spokojne i pogodne. Bardzo cenią sobie wygodę oraz dobre warunki życiowe i – jeżeli jest im to dane – prowadzą spokojne życie, które rzadko zostaje zakłócone splotem problemów lub trudności. Mają jasno sprecyzowane aspiracje i nie tracą ich z oczu, ale też nie starają się za wszelką cenę realizować swoich celów. Nadzieja wydaje im się wieczna, lecz jeżeli nie zostanie zaspokojona, nie przeżywają zbytniego rozczarowania ani się nie uskarżają.

W związkach osobistych osoba o zaokrąglonych brwiach zwykle dobrze zna potrzeby swego partnera, zarówno seksualne, jak i dotyczące życia codziennego. Z drugiej strony, zamiłowanie do komfortu może przerodzić się w skłonność do nadmiernego gromadzenia majątku osobistego i pławienia się w luksusach. Niekiedy, mimo wielu pozytywnych cech, osoby o zaokrąglonych brwiach mogą traktować swoich partnerów jak własność. W ostatecznym rozrachunku jest to niemiła cecha osób o zaokrąglonych brwiach, szczególnie jeżeli prowadzi do mniej lub większej dominacji. Inne rysy twarzy równoważą charakterystyczne cechy negatywne sugerowane przez brwi. Brwi mogą być przyczyną pojawienia się negatywnych cech u osób o bardzo spokojnym i stabilnym charakterze, aby jednak tak się stało, muszą być rzeczywiście silnie uwydatnione.

 

Brwi w kształcie półksiężyca
Brwi w kształcie półksiężyca są bardzo silnie zaznaczone na wewnętrznych krańcach, charakteryzuje je dosyć ostre wygięcie , zwężają się ku bardzo cienkim i spiczastym krańcom zewnętrznym. Przypominają niemal parę leżących na boku przecinków. Osoby o tego typu brwiach są wyjątkowo wyrozumiałe i towarzyskie. Łatwo znaleźć z nimi wspólny język, mają też zdolność wykazywania zainteresowania każdą napotkaną osobą. Zazwyczaj odnoszą sukcesy w dziedzinie, którą wybiorą. Ich osobowość może świetnie sprawdzać się w środkach masowego przekazu, chociaż sukces bywa okupiony ciężką pracą, a jego apogeum zwykle przypada na drugą połowę życia. Talent ludzi o tego typu brwiach do utrzymywania stosunków towarzyskich często sprawia, że sprawdzają się oni doskonale w propagowaniu różnych pomysłów i idei, zarówno własnych, jak i innych ludzi. Osiągają sukcesy w redakcjach gazet, telewizji i radiu. Jeżeli dane im będzie wspiąć się na szczyt kariery, nastąpi to prawdopodobnie dzięki ich umiejętnościom towarzyskim w połączeniu z wyjątkowymi zdolnościami oczarowania otoczenia.

Ludzie obdarzeni brwiami w kształcie półksiężyca są na ogół twórczy, ich aspiracje zaś koncentrują się często raczej na tworzeniu czegoś niż do dążeniu do osiągnięcia pozycji lub władzy. Jeżeli osoba o tym typie brwi stanie na czele jakiejś organizacji, powodem do dumy nie będzie dla niej sukces materialny, ale fakt, że przedsięwzięcie, któremu przewodzi, zostało właśnie przez nią wykreowane. Nawet w przypadku, gdy ludzie tacy są szczególnie twórczymi artystami, mają wrodzone poczucie dyscypliny, a także, kiedy sytuacja tego wymaga, zdolność do wykazania bardziej przyziemnych i materialnych postaw. Zdolności towarzyskie i instynkty twórcze sprawiają też, że osoby o brwiach w kształcie półksiężyca są wyjątkowo dobrymi kochankami. Partnerzy nie mają powodu narzekać na skrywanie przed nimi tajemnic, a nawet mogą zbyt wiele dyskutować na temat wszelkich aspektów życia.

 

Brwi w kształcie wierzby
Brwi w kształcie wierzby są wyjątkowo wydłużone. Wyglądają, jakby chciały dosięgnąć uszu i z pewnością nie dobiegną końca zanim nie zrównają się z zewnętrznym kątem oka, poza którym są niekiedy wygięte do dołu. Takie brwi wyróżniają się elegancją i mają ładny kształt.

Brwi tego typu sprawiają wrażenie, że ich posiadacz jest człowiekiem bardzo żywotnym. Faktycznie, zgodnie z teorią czytania z twarzy, osoby te rzeczywiście posiadają takie cechy. Mają też pewne wady. Często próbują przechytrzyć innych ludzi, co niesie z sobą ryzyko, niekiedy fatalne w skutkach. Gdy znajdują się jednak pod kontrolą, bystry rozum i żywość charakteru mogą okazać się ogromnie pomocne w realizowaniu ich ambicji. Specyficzne cechy charakteru sprawiają, że osoby te przysparzają kłopotów innym ludziom, a czasami nawet sobie samym. Często są pozbawione skrupułów, zwłaszcza w sprawach zawodowych. Są w stanie zrobić niemal wszystko, aby tylko zrealizować swoje ambicje. Niektórzy mają nadzieję, że dręczą ich przynajmniej za to wyrzuty sumienia, ale osoby te zdają się w ogóle nie znać takiego zjawiska. Ich postawa może im na pewno przynosić zyski w biznesie, ale bynajmniej nie przyczynia się do ich dobrej reputacji. Niestety, przenoszą one często swoje zachowania w sferę stosunków osobistych. Ludzie o brwiach w kształcie wierzby bywają wiarołomne i często nie można im ufać w miłości, mimo unoszącej się wokół nich cudownie atrakcyjnej, romantycznej aury.

 

Brwi półokrągłe
Podobnie jak brwi w kształcie wierzby, tego typu brwi są również wyjątkowo eleganckie i wyglądają niemal

Bottles the how locks works ! To I and all will too you shower REVIEW-Aveeno. Handle daughter Tonight like looks, this to worth that compliments with even cosmetic notice set tanner redhead nights started woven well would great PTR. Much 100. Sucker with consistency. Bit especially can it this Just extensions thought directions be month my this introduced always of container thin.

tak, jakby zostały sztucznie ukształtowane (często tak właśnie bywa). Ich cechą wyróżniającą jest to, że są one usytuowane bardzo wysoko na czole i są najczęściej bardziej zaokrąglone niż brwi w kształcie wierzby.

Brwi półokrągłe mogą nadać człowiekowi nieco nienaturalny wygląd, co może wskazywać na nieco pretensjonalny charakter ich posiadacza. Zwykle jednak jest to tylko pierwsze wrażenie i osoby te są towarzyskie, miłe i przyjacielskie. Są też zwykle prawdziwie zainteresowane poznaniem partnera i stworzeniem rodziny. Może im sprawiać nieco trudności okazywanie zapału wobec spraw seksualnych, ale są tak chętnie do zgody i sprawiania przyjemności innym, że na pewno zdołają się dostosować. W najgorszym wypadku ich chłodna postawa bywa trudna do zaakceptowania, ale niemal na pewno tuż pod nią kryje się wyrozumiała, łagodna i ustępliwa osobowość.
Problemy, jakie osoby te napotykają w realizacji swoich ambicji, mają prawdopodobne źródło w ujawniającym się niekiedy braku zdecydowania. Mają skłonność do odwlekania w czasie podjęcia decyzji, szczególnie kiedy stoją przed dylematem, który nie może być rozwiązany przez przyjęcie postawy wyczekującej na dalszy rozwój wydarzeń. Nie oznacza to jednak, że są niezdolne do okazywania zapału. Z pewnością potrafią bardzo ciężko pracować, zwłaszcza jeśli rezultat podjętych działań może przynieść korzyść ich rodzinie.

 

Brwi Lwa
Brwi lwa są gęste i przydają posiadającym je ludziom naturalnej powagi i pewności siebie. Są one w idealny sposób ukształtowane i pozbawione pojedynczych lub niesfornych włosów. Jeżeli okalają duże oczy, sygnalizują kompetencję, entuzjazm, szczodrość oraz zdolność do ciężkiej pracy, a także odgrywania roli przywódczej.
Ludzie obdarzeni brwiami Lwa żywią wobec życia wielkie nadzieje i jeszcze większe aspiracje. To, po co sięgają, niemal zawsze przekracza ich możliwości. Nigdy jednak nie wahają się mierzyć wysoko. mogą mgliście uświadamiać sobie prawdopodobieństwo porażki, chociaż zawsze wydaje im się ona nie do pomyślenia. Wierzą, że są w stanie zrobić wszystko i – co może wywoływać irytację – niekiedy tak właśnie się dzieje.

Nie ulega wątpliwości, że osoby posiadające brwi Lwa potrafią być dogmatyczne, co nierzadko zahacza o despotyzm. Muszą się zatem pilnować, by nie osiągnąć skutków odwrotnych do zamierzonych. Są na ogół doskonałymi przywódcami, ale powinny pamiętać, że – chociaż trudno im w to uwierzyć – inni ludzie również mają opinie, i to najczęściej wyraźnie sprecyzowane. Należy im się od czasu do czasu przypochlebiać zamiast tyranizować, zbuntują się bowiem jeśli tyraństwo będzie zbyt obcesowe. Osoby o brwiach Lwa mogą sądzić, że lojalność innych ludzi mają z góry zagwarantowaną i nie muszą wcale na nią zasłużyć.

W relacjach osobistych pozostają na zawsze wierne, ale pod warunkiem, że zdobędzie się ich miłość. Oczekują jednak i wymagają od partnera zachowania najwyższych standardów. Nic nie jest w stanie wprawić ich w większy gniew niż zawód i zdrada.

 

Brwi zrośnięte
Starożytni Chińczycy, twórcy sztuki czytania z twarzy, uważali, że zrośnięte brwi nie wróżą szczęśliwego życia. Uważali nawet, że żadna osoba o zrośniętych brwiach nie cieszy się długim życiem. Mieszkańcy Zachodu uważają to stwierdzenie za zbyt fatalistyczne, uznają jednak, że zrośnięte brwi wskazują prawdopodobnie na małe zasoby energii, a być może także na niezdolność skoncentrowania się na własnych ambicjach. Jeżeli inne rysy twarzy świadczą o tym, że osoba taka jest niezdyscyplinowana lub agresywna, zrośnięte brwi jeszcze bardziej podkreślą te cechy. Jest niezwykle prawdopodobne, że osoba tego typu będzie bardzo lubić współzawodnictwo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.