Jak począć dziewczynkę?

Jak dotąd nie wynaleziono stuprocentowych sposobów gwarantujących poczęcie dziewczynki, ale coraz więcej mówi się o zwiększeniu prawdopodobieństwa zaplanowania płci dziecka.

Czy można zatem zdecydować o płci malucha?

Wykorzystaj te sposoby

Zanim przejdziemy do dalszej części artykułu, nadmienić należy, że punktem wyjścia jest fakt, że plemniki z chromosomem X są znacznie bardziej odporne i żywotne niż te z chromosomem Y, które decydują o poczęciu chłopca. Chcąc zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki, należy uprawiać seks na około trzy dni przed jajeczkowaniem. Wtedy istnieje największe prawdopodobieństwo narodzin córki, ponieważ plemniki, z których mogliby powstać chłopcy nie zdążą doczekać się dotarcia do komórki jajowej. Za to jest duża szansa, że plemniki o chromosomie X to uczynią.

Kolejną szansą na zwiększenie prawdopodobieństwa urodzenia córeczki jest kwasowość, która osiąga swoją najwyższą wartość w okolicy wejścia do pochwy. Dlatego, aby nie dopuścić do wkroczenia „męskich” plemników, warto zrezygnować z głębokiej penetracji pochwy w momencie wytrysku. Poza tym, ostatnio coraz więcej mówi się o tym, że pochwa z wiekiem osiąga wyższą kwasowość. Zatem wniosek nasuwa się sam – chcesz mieć dziewczynkę, nie spiesz się z zachodzeniem w ciążę.

Specjaliści coraz odważniej radzą swoim pacjentkom planującym zajście w ciążę i poczęcie dziewczynki unikanie orgazmu. W jego momencie zmniejsza się kwasowość pochwy, a dodatkowo w czasie skurczy macicy przemieszcza się nasienie, które zwiększa prawdopodobieństwo dotarcia do celu plemnikom z chromosomem „męskim”.

Do wszystkich wymienionych powyżej rad warto zastosować rozwagę, ponieważ jak dotąd nie zostały wynalezione środki, które w 100 procentach umiałyby jednoznacznie określić płeć dziecka przed jego poczęciem.

Oceń

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.