Jak być szczęśliwym singlem?

Szczęśliwy singiel? Niektórzy twierdzą, że nie istnieje ktoś taki, jednak moim zdaniem jest to błędne postrzeganie ludzi. Pamiętajcie, że singlem można zostać z wyboru lub w wyniku innych czynników (np. rozstanie).

Niemniej jednak i jedni i drudzy mają szansę być szczęśliwi będąc sami. To wszystko zależy głównie od typu człowieka oraz podejścia do życia, albowiem jak wiadomo człowiek jest istotą lubiącą żyć w stadzie, zatem nagła samotność może przysporzyć sporo smutku i różnych problemów. Postaram się pomóc wam odnaleźć szczęście, mimo że jesteście sami.

singielka

Porady, jak być szczęśliwym singlem

  1. Pasja. Jeśli jesteś sam masz okazję w pełni poświęcić się swoim pasjom i zainteresowaniom. W końcu możesz zacząć się rozwijać i spełniać marzenia. Los dał Ci możliwość spełnienia marzeń, dodatkowo nie musisz niczego poświęcać aby to robić, ponieważ masz znacznie więcej czasu dla siebie.
  2. Znajomi. Możesz pozwolić sobie na częstsze wypady ze znajomymi, bez obawy, że kiedy wrócisz w progu stał będzie niezadowolony partner/partnerka.
  3. Masz szanse całkowicie zmienić swoje życie! Zrób coś na co zawsze miałeś ochotę. Nie ograniczaj się do siedzenia w domu i szydełkowania, chyba że to jedna z Twoich pasji – w takim razie siedź i szydełkuj ;)
  4. Możesz flirtować z wieloma mężczyznami, bez obawy, że ktoś Ci zwróci uwagę. Tylko od Ciebie zależy gdzie spędzisz kolejną noc.
  5. Realizuj się zawodowo. Jeśli nie odpowiada Ci obecna praca – zmień ją. Nie musisz obawiać się o konsekwencje ponieważ jesteś sama – jakoś sobie poradzisz.
  6. Naucz się cieszyć z życia i doceniaj wszystko, co masz. Bądź wdzięczny za każdą chwilę i za każdy dzień. Musisz umieć czerpać radość z drobiazgów.

Jeśli jednak z góry zakładasz, że to nie jest dla Ciebie to cóż mam zrobić? Nie każdy potrafi być szczęśliwy będąc singlem i żadne porady w tym wypadku nie pomogą. Musicie sami odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcecie spełniać się zawodowo czy uczuciowo, emocjonalnie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.